Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 18
  • Niedziela nieczynna

Brock + RC Design

logo Brock i RC DesignOd chwili założenia firmy w 1998 roku producent felg Brock i RC Design dąży się do tego, by zaoferować klientom
najwyższą jakość i stylistykę produktów.

Felgi wytwarzane są we własnej odlewni firmy w miejscowości Jajce położonej w Bośni-Hercegowinie.
Ponad 100 pracowników troszczy się o to, by produkcja przy użyciu najnowocześniejszych maszyn o bardzo wysokiej jakości przebiegała w sposób optymalny.

Następnie felgi są transportowane do lakierni w Niemczech. Firma Metec GmbH odpowiada za lakierowanie
wszystkich felg z oferty Brock i RC Design. Perfekcyjne nałożenie lakieru nie ma sobie równych wśród konkurencji.

Magazyny w Niemczech przystosowane zostały do przechowywania ponad 120.000 opon i felg.
Dzięki temu klienci firmy mogą jeszcze szybciej i sprawniej otrzymać zamówiony towar.


Oferta
ekspozycja Brock i RC Design
Oferta produktowa obejmuje obecnie 20 modeli z linii Brock Car Fashion
i 22 modele z linii RC Design.

Poprzez zastosowanie ekstrawaganckich pomysłów i stylizacji,
jak np. chromowanie czy lakierowanie z efektami, ozdobne dodatki itd.
kolekcja firmy Brock oferuje produkty jedyne w swoim rodzaju i zarazem dostosowane do każdego gustu.

Ze względu na to, że nowości rynkowe coraz szybciej przestają być
innowacyjne na rynku, należało przyspieszyć tempo rozwoju i produkcji
nowych modeli. Dzięki temu w firmie ciągle powstają innowacyjne modele felg.

Przeciętnie w roku firma Brock i RC Design projektuje 3-4 nowe modele,
które zostają świetnie przyjęte jako produkt na rynku.


Design

Design, symulacje i lakierowanie przy zastosowaniu efektów stają się dziś wyznacznikiem sukcesu w produkcji i sprzedaży felg aluminiowych. Brock Car Fashion GmbH produkuje przez 50 tygodni w roku, 7 dni w tygodniu w systemie czterozmianowym, co daje rocznie produkcję w wysokości nawet 800.000 kół. Aby zapobiec opóźnieniom w dostawie, w magazynie centralnym znajduje się miejsce na ok. 750.000 felg.

Poprzez zastosowanie obliczeń wytrzymałości metodą FEM (Fenite Elemente Methode) już podczas planowania komputerowego można zapewnić jakość i skrócić cykl produkcyjny danego produktu. Dalszą zaletą tej właśnie metody jest optymalizacja wagi felg, co umożliwia stworzenie produktu szczególnie lekkiego i zarazem odpornego na duże obciążenia.

Jakość

Brock TUVWszystkie kroki podczas projektowania i produkcji felg podlegają certyfikacji wg norm DIN EN ISO 9001.

Każda felga jest ręcznie wykończona i skontrolowana. Firma zwraca szczególną uwagę na techniczną precyzję i kompetencje swoich pracowników. Aby zapewnić swoich klientów o najwyższej jakości, felgi zostały specjalnie przetestowane w wyniku czego zostało potwierdzone, że spełniają one następujące normy: TUV, KBA, ETRTO, SF1, JWL i JASO.


Lakierowanie

Innowacyjne udoskonalenie felg poprzez zastosowanie specjalnych lakierów i ozdobnych śrub ze stali szlachetnej spowodowało, że felgi te zawierają w sobie
cechy ekskluzywności. Technologia SLC umożliwia obróbkę powierzchni przy felgach chromowanych, przy jednoczesnej ochronie powierzchni felg lakierowanych.

Brock zimaBrock gwarancjaNiedawno producent wprowadził do oferty nowy akrylowy lakier, idealny do zastosowań zimowych. Koła z dodatkową powłoką lakierniczą Clear Coat są nieco droższe od standardowych, ale korzyści są wymierne: odporność na sól i żwir, lepsza ochrona
przed pyłem z klocków hamulcowych i mniejsza podatność na uszkodzenia. Te szczególne cechy mają wpłynąć na poprawę zadowolenia klientów i wyróżnić produkty Brock i RC Design na tle konkurencji.


siedziba Brock Car Fashion GmbH


siedziba Brock Car Fashion GmbH

Dodaj komentarz
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie