Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 20
  • Niedziela 8 - 20

Schmidt Revolution - niemiecka precyzja na indywidualne zamówienie

  • 2012-04-19
  • autor: FELGI.PL, źródło: Schmidt, Artur Pick

Firma Schmidt została założona w 1985 roku przez Volkera Schmidta, entuzjastę tuningu. Poszukiwał on felg do swojego auta i kiedy nie znalazł odpowiednich, postanowił sam wyprodukować modele, które spełniałyby jego oczekiwania. Poniżej dowiesz się więcej o jego firmie.

Priorytety firmy

Najważniejszą rzeczą dla każdej firmy jest zadowolony klient. Podobnie jest w przypadku przedsiębiorstwa Schmidt. Systematycznie oferuje ona swoim odbiorcom ciekawe wzory i najlepszą technikę produkcji. Szybko odpowiada na potrzeby swoich klientów i oferuje im najróżniejsze rozwiązania stylistyczne. Celem firmy jest produkcja możliwie jak najtańszych wyrobów, ale z zachowaniem jak najwyższej jakości. Idea firmy brzmi: najniższa jakość jest najdroższa, ponieważ reklamacje są kosztowne oraz zajmują niepotrzebnie i pracowników, i klientów. Produkcja na najwyższym poziomie jest zatem najlepsza, bo zadowala wszystkich.

felgi schmidt
Model Cirrus z kolorowymi nakładkami to najbardziej kontrowersyjny wzór w ofercie Schmidt.

Felgi trzyczęściowe

Firma Schmidt specjalizuje się w projektowaniu i produkcji felg złożonych z trzech części, udowadniając przy okazji ich wyższość nad felgami jednoczęściowymi:

- obrotowa produkcja trzyczęściowych felg daje równomierne rozłożenie materiału, które wyklucza powstawanie nierównowagi koła,

- wysoka gęstość wykorzystywanego tworzywa pozwala na wyprodukowanie cieńszych ścianek w obręczach przez co felgi są dużo lżejsze od tych standardowych, ale równie bezpieczne,

- felgi zbudowane z trzech części mogą być montowane na więcej sposobów.

trzyczesciowa felga schmidt
Skręcana 3-częściowa felga Schmidt z linii FS rozłożona na czynniki pierwsze.

Technologia Radinox

W produkcji felg Schmidt wykorzystywana jest innowacyjna technologia RADINOX, która pozwala na wytworzenie felg z ekstremalnie twardej, ale lekkiej stali nierdzewnej. Rant każdej felgi jest tworzony właśnie poprzez zastosowanie tego cennego materiału. Podczas gdy zwykłe felgi aluminiowe narażone są na zanieczyszczenia i psucie po kontakcie np. z krawężnikiem, felgi Schmidt - wyprodukowane w technice Radinox - bronią się przed tymi zagrożeniami, a co więcej zachowują długoterminowy połysk.


Film prezentujący zalety technologii Radinox.

Najwyższa jakość wykonania

Cena felg uzależniona jest od poziomu skomplikowania wzoru i od kosztów produkcji. Felgi z linii ekskluzywnej produkowane są w małych ilościach przez wyszkolonych specjalistów, przy pomocy precyzyjnych maszyn i zaawansowanych programów komputerowych. Bezpośredni nadzór specjalisty, a także wykonywana przez niego praca ręczna jest kolejnym dowodem na to, że felgi Schmidt charakteryzuje bardzo dobra jakość.


Tak wygląda proces produkcji felg Schmidt pod klienta.

UWAGA! Zakup felg z oferty Schmidt wymaga indywidualnych konsultacji, często obręcze produkowane są pod konkretne auto, na indywidualne zamówienie.

Wejdź na konfigurator felg marki Schmidt i dobierz obręcze dla siebie.

Nasi eksperci czekają na Twoje pytania pod numerem infolinii 52 341 88 80.

Możesz też wysłać zapytanie ofertowe.

Dodaj komentarz
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie