Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
 • Poniedziałek 7 - 22
 • Wtorek 7 - 22
 • Środa 7 - 22
 • Czwartek 7 - 22
 • Piątek 7 - 22
 • Sobota 8 - 20
 • Niedziela 8 - 20

Wybierz rozmiar

x
Opony typu Run Flat umożliwiają jazdę nawet po utracie ciśnienia w oponach w wyniku np. przebicia lub innych uszkodzeń eksploatacyjnych. W bocznych ściankach opony typu Run Flat znajduje się specjalna gumowa wkładka, która amortyzuje utratę ciśnienia. Wzmocniona jest również stopka opony przylegająca do felgi. Do opon typu Run Flat należy stosować felgi ze specjalnym kołnierzem (EH2+), który zagwarantuje, że opona nie zsunie się z obręczy w przypadku nagłej utraty ciśnienia.

Nie wybrano pojazdu

Pomożemy Tobie znaleźć tylko felgi dopasowane do samochodu.
Wybierz pojazd

Masz już opony? Podaj rozmiar:

Opony typu Run Flat umożliwiają jazdę nawet po utracie ciśnienia w oponach w wyniku np. przebicia lub innych uszkodzeń eksploatacyjnych. W bocznych ściankach opony typu Run Flat znajduje się specjalna gumowa wkładka, która amortyzuje utratę ciśnienia. Wzmocniona jest również stopka opony przylegająca do felgi. Do opon typu Run Flat należy stosować felgi ze specjalnym kołnierzem (EH2+), który zagwarantuje, że opona nie zsunie się z obręczy w przypadku nagłej utraty ciśnienia.

ATT 530B

certyfikowany sprzedawca
ATT 530B (biały)
ATT 530B to felga aluminiowa, która zadebiutowała w sezonie zimowym na rok 2013. Już na pierwszy rzut oka widać, że koło jest solidnie wykonane, a przy tym może pochwalić się nowoczesną, ponadczasową stylistyką. Szprychowy wzór ramion to pożądany wzór przez kierowców, którym zależy na stylowym wyposażeniu ich auta. Szczupłe ramiona o prostych liniach oraz świeża, biała kolorystyka to elementy, które powodują, że koło prezentuje się niezwykle dynamicznie i takiego charakteru nabiera też auto, na którym felga zostaje zamontowana. Felga aluminiowa ATT 530B to stylowe, wysokiej jakości koło dostępne w atrakcyjnej cenie. Koło dostępne jest również w czarno-czerwonej kolorystyce (ATT 630CC).

Do kompletu felg ATT 530B klient otrzymuje dekielki (zaślepki) z logo producenta felg oraz (jeśli są niezbędne) śruby lub nakrętki (w zależności od modelu auta) i pierścienie centrujące. Nie dosyłamy dekielków z logo producentów aut.

zobacz wszystkie produkty tego producenta

 1. Na felgi AUTO TIP TOP udzielamy 5-letniej gwarancji licząc od daty zakupu.
 2. Felgi aluminiowe polerowane nie są przeznaczone do użytkowania w warunkach zimowych.
 3. Śruby oraz nakrętki dostarczane razem z felgami objęte są 2-letnim okresem gwarancyjnym.
 4. Reklamację będziemy rozpatrywać po:
  • wypełnienie zgłoszenia reklamacyjnego na formularzu producenta,
  • przedstawieniu przez Kupującego ważnego dowodu zakupu z datą sprzedaży reklamowanego wyrobu,
  • dostarczenie reklamowanego wyrobu.
 5. Wady ujawnione w okresie gwarancji będą usuwane bezpłatnie. Zobowiązujemy się do naprawy/wymiany towaru lub zwrotu kosztów w terminie do 21 dni roboczych od chwili otrzymania wadliwego produktu.
 6. W przypadku uzasadnionej reklamacji Klientowi przysługuje prawo do zwrotu kosztów przesyłki według stawek Producenta.
 7. Na czas rozpatrzenia reklamacji firma nie wydaje kół zastępczych.
 8. Gwarancja nie obejmuje wad wynikających z naturalnego zużycia obręczy, uszkodzeń mechanicznych, a także spowodowanych niewłaściwym montażem, składowaniem, konserwacją oraz użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem.
 9. Wszelkie nieautoryzowane naprawy lub przeróbki powodują utratę gwarancji ze skutkiem natychmiastowym.
 10. Gwarancja wygasa w przypadku stwierdzania użycia agresywnych środków chemicznych do czyszczenia obręczy.
 11. Producent zastrzega sobie prawo do zmiany warunków gwarancji. Nowe warunki gwarancji nie będą działać wstecz.
Wybierz rozmiar

Rozmiar to inaczej szerokość i średnica felgi wyrażona w calach (1cal = 25.4mm). Średnica to podstawowy parametr, kupując felgi ich średnica i szerokość powinna pasować do opon. Na lato zalecamy montaż felg o 1-2 cale większych niż rozmiar seryjny. Większa średnica felg powoduje konieczność zastosowania opon o niższym profilu, co ma wpływ na komfort jazdy. UWAGA! Zmieniając średnicę felg na mniejszą niż aktualnie zamontowana w aucie upewnij się, czy nie spowoduje to konfliktu z układem hamulcowym. Jeśli nie masz pewności, jaki rozmiar powinny mieć felgi do Twojego auta skorzystaj z naszego konfiguratora.

Czytaj więcej

Wybierz

Zastosuj

Rozstaw śrub to parametr, na który składają się 2 wartości: ilość otworów mocujących oraz podawana w milimetrach (mm) średnica okręgu tworzonego przez otwory na śruby. Jeśli nie masz pewności, jaki rozstaw śrub powinny mieć felgi do Twojego auta skorzystaj z naszego konfiguratora.

Czytaj więcej

Wybierz

Zastosuj

Odsadzenie ET (offset) to wyrażona w milimetrach odległość płaszczyzny montażowej od płaszczyzny symetrii felgi. Im miejsze ET tym felga bardziej wystaje na zewnątrz auta. Jeśli zależy Tobie, aby optycznie wypełnić nadkole wybierz najmniejsze dostępne ET, a jeśli planujesz używać zimą łańcuchów śniegowych - największe. UWAGA! Nie sugeruj się wartością ET dla seryjnych felg, gdyż parametr ten jest ściśle powiązany z szerokością felgi.

Czytaj więcej

Wybierz

Zastosuj
6.50x15
4x100.00
40,00
67,10
456
6,50x15
4x98.00
35,00
58,10
456
6,50x15
5x112.00
40,00
74,10
456
6,50x15
5x114.30
40,00
74,10
456
Wybrana felga
 • Rozmiar 6.50x15
 • Rozstaw śrub 4x100.00
 • Odsadzenie ET 40,00
 • Otwór centralny 67,10
 • Kolor biały
 • Wzór szprychowy
Pokaż inne rozmiary
Ilość x
Cena 456 zł/szt.
= 0

Dostawa gratis

Kupuję

Nie jesteś pewien? Zadzwoń do eksperta: 52 341 88 80 Lub zapytaj o ofertę do Twojego auta

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie