Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
 • Poniedziałek 7 - 22
 • Wtorek 7 - 22
 • Środa 7 - 22
 • Czwartek 7 - 22
 • Piątek 7 - 22
 • Sobota 8 - 16
 • Niedziela 10 - 18

Wybierz rozmiar

x
Opony typu Run Flat umożliwiają jazdę nawet po utracie ciśnienia w oponach w wyniku np. przebicia lub innych uszkodzeń eksploatacyjnych. W bocznych ściankach opony typu Run Flat znajduje się specjalna gumowa wkładka, która amortyzuje utratę ciśnienia. Wzmocniona jest również stopka opony przylegająca do felgi. Do opon typu Run Flat należy stosować felgi ze specjalnym kołnierzem (EH2+), który zagwarantuje, że opona nie zsunie się z obręczy w przypadku nagłej utraty ciśnienia.

Nie wybrano pojazdu

Pomożemy Tobie znaleźć tylko felgi dopasowane do samochodu.
Wybierz pojazd

Masz już opony? Podaj rozmiar:

Opony typu Run Flat umożliwiają jazdę nawet po utracie ciśnienia w oponach w wyniku np. przebicia lub innych uszkodzeń eksploatacyjnych. W bocznych ściankach opony typu Run Flat znajduje się specjalna gumowa wkładka, która amortyzuje utratę ciśnienia. Wzmocniona jest również stopka opony przylegająca do felgi. Do opon typu Run Flat należy stosować felgi ze specjalnym kołnierzem (EH2+), który zagwarantuje, że opona nie zsunie się z obręczy w przypadku nagłej utraty ciśnienia.

DEZENT TD dark 5x115.00

certyfikowany sprzedawca
DEZENT TD dark
DEZENT TD (Black matt)
DEZENT TD dark to doskonała felga dla kierowców poszukujących czegoś stylowego, nowoczesnego, a jednocześnie wytrzymałego. Felga DEZENT TD dark to połączenie doskonale dopracowanej, prostej konstrukcji i ekscentrycznego wykończenia. Klasyczną 5-ramienną konstrukcję wzbogacono o oryginalny kształt centrum felgi, a końce gładkich ramion zostały lekko pochylone dzięki czemu całość prezentuje się naprawdę dynamicznie. Tym, co świetnie podkreśla stylistykę tego projektu jest czarne, matowe wykończenie. Felga może być użytkowana również zimą.

Do kompletu felg DEZENT TD klient otrzymuje dekielki (zaślepki) z logo producenta felg oraz (jeśli są niezbędne) śruby lub nakrętki (w zależności od modelu auta) i pierścienie centrujące. Nie dosyłamy dekielków z logo producentów aut

zobacz wszystkie produkty tego producenta

 1. Przedmiotem gwarancji udzielonej zgodnie z postanowieniami niniejszej karty gwarancyjnej są felgi aluminiowe marki: AEZ, DOTZ, DEZENT i ENZO przeznaczone do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych, zwanych dalej Wyrobami.
 2. Gwarancji udziela się na okres 3 lat od daty sprzedaży do klienta finalnego.
 3. Warunkami rozpatrzenia gwarancji są:
  • wypełnienie zgłoszenia reklamacyjnego na formularzu Gwaranta,
  • dostarczenie reklamowanego Wyrobu,
  • przedłożenie wypełnionej Karty Gwarancyjnej,
  • przedłożenie dowodu zakupu Wyrobu,
  • na żądanie przyjmującego reklamację, lub Gwaranta – udostępnienie pojazdu do oceny stanu technicznego przez Gwaranta. Wszystkie powyższe warunki muszą być spełnione łącznie.
 4. Wszelkie reklamacje mogą być składane w punkcie sprzedaży w którym wystawiono kartę gwarancyjną, lub w punkcie sprzedaży wskazanym przez Gwaranta,nie później niż w ciągu dwóch tygodni od ujawnienia wady.
 5. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 30 dni roboczych od dnia zgłoszenia reklamacji.
 6. Gwarancja nie obejmuje rekompensaty za utratę czasu, za czasową niesprawność pojazdu, niewygodę, bądź inne związane ze złożeniem reklamacji niedogodności, lub koszty.
 7. W przypadku uznania reklamacji, Spółka może według własnego wyboru wymienić Wyrób na wolny od wad, lub wady te usunąć. Odbywa się to w jak najkrótszym terminie wynikającym z możliwości produkcyjnych dostawców Spółki i innych ciążących na nim zobowiązań. Strony mogą także uzgodnić udzielenie odpowiedniego rabatu od ceny. Jeśli Spółka nie jest w stanie, lub nie chce z powodu uzasadnionych kosztów, lub innych uzasadnionych przyczyn wymienić lub zapewnić zgodności z przeznaczeniem dowolnych towarów lub części, Klient ma prawo do otrzymania zwrotu ceny zakupionego Wyrobu.
 8. Na czas rozpatrzenia reklamacji Gwarant nie wydaje kół zastępczych.
 9. Złożenie reklamacji oznacza akceptację warunków gwarancji
 10. Niniejszą gwarancją nie są objęte jakiekolwiekWyroby naprawiane, bez względu na sposób i zakres naprawy, oraz na osobę która naprawiała Wyrób.
 11. Niniejszą gwarancją nie są również objęte Wyroby uszkodzone między innymi na skutek:
  • nieprawidłowego montażu, lub demontażu felg,
  • nieprawidłowej eksploatacji felg,
  • eksploatacji niezgodnie z przeznaczeniem, wynikającym z Katalogu felg aluminiowych,
  • złego stanu technicznego pojazdu, głównie związanego z układem jezdnym auta,
  • niewłaściwej konserwacji felg, a w szczególności użycia agresywnych środków chemicznych do ich czyszczenia, bądź zastosowania myjek wysokociśnieniowych z odległości mniejszej niż 20 cm od powierzchni felgi,
  • uszkodzeń mechanicznych takich jak: odkształcenia felgi w wyniku uderzenia, obtarcia powierzchniowe powłoki lakierniczej, bądź przebicia felgi przez ostre przedmioty,
  • nieprawidłowego przechowywania Wyrobów poprzez brak ich zabezpieczenia przed działaniem wilgoci, substancji żrących, lub bardzo wysokiej temperatury,
  • nieprawidłowego transportu Wyrobu przez Klienta,
  • wykorzystania pojazdu do celów sportowych,
  • wypadku drogowego.
Wybierz rozmiar

Rozmiar to inaczej szerokość i średnica felgi wyrażona w calach (1cal = 25.4mm). Średnica to podstawowy parametr, kupując felgi ich średnica i szerokość powinna pasować do opon. Na lato zalecamy montaż felg o 1-2 cale większych niż rozmiar seryjny. Większa średnica felg powoduje konieczność zastosowania opon o niższym profilu, co ma wpływ na komfort jazdy. UWAGA! Zmieniając średnicę felg na mniejszą niż aktualnie zamontowana w aucie upewnij się, czy nie spowoduje to konfliktu z układem hamulcowym. Jeśli nie masz pewności, jaki rozmiar powinny mieć felgi do Twojego auta skorzystaj z naszego konfiguratora.

Czytaj więcej

Wybierz

Zastosuj

Rozstaw śrub to parametr, na który składają się 2 wartości: ilość otworów mocujących oraz podawana w milimetrach (mm) średnica okręgu tworzonego przez otwory na śruby. Jeśli nie masz pewności, jaki rozstaw śrub powinny mieć felgi do Twojego auta skorzystaj z naszego konfiguratora.

Czytaj więcej

1 Wybrany

Zastosuj

Odsadzenie ET (offset) to wyrażona w milimetrach odległość płaszczyzny montażowej od płaszczyzny symetrii felgi. Im miejsze ET tym felga bardziej wystaje na zewnątrz auta. Jeśli zależy Tobie, aby optycznie wypełnić nadkole wybierz najmniejsze dostępne ET, a jeśli planujesz używać zimą łańcuchów śniegowych - największe. UWAGA! Nie sugeruj się wartością ET dla seryjnych felg, gdyż parametr ten jest ściśle powiązany z szerokością felgi.

Czytaj więcej

Wybierz

Zastosuj
6.50x16
5x115.00
40,00
70,10
16.10.2019
Oznacza to, że felgi są dostępne na naszym magazynie i zostaną dostarczone w dniu 16.10.2019. Podany termin dotyczy wyłącznie przesyłek kurierskich na adres klienta w Polsce, z płatnością za pobraniem. W pozostałych przypadkach wysyłka w 24h robocze od złożenia zamówienia lub otrzymania płatności.

Dostawa zawsze gratis już od 1 sztuki.
365
7,00x17
5x115.00
43,00
70,10
523
7,50x18
5x115.00
42,00
70,10
5-6 dni roboczych
Oznacza to, że felgi są dostępne u producenta i zostaną dostarczone w przeciągu 5-6 dni od złożenia zamówienia. Podany termin realizacji jest szacunkowy i sprawdza się dla 97% zamówień złożonych w naszym sklepie.

Dostawa zawsze gratis już od 1 sztuki.
569
7,50x19
5x115.00
40,00
70,10
889

Kup felgi na raty 0% Decyzja w 15 minut! Dowiedz się więcej > Symulator e-rat >

Wybrana felga
 • Rozmiar 6.50x16
 • Rozstaw śrub 5x115.00
 • Odsadzenie ET 40,00
 • Otwór centralny 70,10
 • Kolor czarny
 • Wzór pięcioramienny
Pokaż inne rozmiary
Ilość x
Cena 365 zł/szt.
= 0

Dostawa gratis

Kupuję
Kup felgi na raty Już od 12 x

eRaty banku Santander Zobacz więcej

Kup na raty

Nie jesteś pewien? Zadzwoń do eksperta: 52 341 88 80 Lub zapytaj o ofertę do Twojego auta

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie