Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do BMW Seria 3


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu BMW Seria 3

Marka BMW Seria 3

BMW serii 3 to auto klasy kompaktowej. Samochód ten produkowany jest przez koncern BMW od 1975 roku. Do teraz pojawiło się sześć generacji tego modelu i pięć opcji nadwozia. BMW serii 3 to najlepiej sprzedające się auto BMW, które zajmuje 30% całej sprzedaży samochodów z logo tej marki. Pierwsza generacja modelu (E21) była odpowiedzią na światowy kryzys paliwowy w latach 70-tych. Samochód był skierowany zarówno do kierowców, którzy szukali luksusu, ale i tych, którzy szukali ekonomicznych rozwiązań. Następne wersje modelu – E30 i E36 były jeszcze lepiej przyjmowane przez rynek. E46, czyli czwarta generacja 3 serii w sedanie zadebiutowała w 1998 roku, natomiast coupé i kombi pojawiło się rok później. Ten model produkowany był bez większych ulepszeń aż do 2005 roku, jednak do dzisiaj jest to samochód bardzo doceniany za nowoczesny wygląd, który odbiega od innych konstrukcji. W tym roku na rynku motoryzacyjnym pojawił się model E90, którego cechowała mniej agresywna, ale nadal wyglądająca na dynamiczną, stylistyka. Rok po tym wydarzeniu pojawiły się wersje cabrio i coupé modelu, które, co odróżnia je od poprzednich generacji, są samodzielnymi konstrukcjami, nie bazującymi na sedanie. Wraz z zaprezentowaniem wersji E90 BMW pokazało wiele nowych rozwiązań, m.in. aluminiowo-magnezowe bloki silnika, bezstopniową regulację skoku zaworu Balvetronic, elektryczne pompy wody i ulepszony system Vanos. Ostatnia dotychczas szósta generacja modelu (F30) zadebiutowała w listopadzie 2011 roku. Jest to model nawiązujący wyglądem do swoich poprzedników.


Rozmiary felg do BMW serii 3 to (w zależności od wersji): 7x16, 7,50x16, 7,50x17, 7,50x17 (przód) i 8,50x17 (tył), 8x18, 8x18 (przód) i 8,50x18 (tył), 8x19 (przód) i 8,50x19 (tył), 8x20 (przód) i 8,50x20 (tył) - rozstaw śrub dla wszystkich rozmiarów to 5x120.

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie