Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do BMW Seria 5


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu BMW Seria 5

Marka BMW Seria 5

BMW serii 5 klasyfikowany jest w segmencie samochodów premium. Jest to średniej wielkości auto, które pojawiło się na rynku w 1972 roku. Od tamtego czasu model występuje pod dwoma typami nadwozia, tj. sedan i kombi (touring). Jest to drugi w historii marki najlepiej sprzedający się model auta. Pierwsza generacja tego modelu nosiła oznaczenie E12 i w 1982 r. została zastąpiona przez E28, który różni się od niego stylistyką. Najbardziej docenianą wersją modelu był wariant E34, który wyróżniał się jak na tamte lata zarówno nowoczesnym wyglądem, jak i wysokim poziomem bezpieczeństwa. Kolejna wersja – E39 również odniosła ogromny sukces, ponieważ charakteryzowała ją zupełnie nowa stylistyka, a także całkiem innowacyjne rozwiązania. Piąta generacja serii 5 miała swoją premierę w 2003 roku. Reprezentowała ona całkiem nową linię stylistyczną marki. Wbrew popularnej krytyce nowego nadwozia wersja ta sprzedała się w największej liczbie egzemplarzy spośród wszystkich modeli z serii 5. Model ten znacznie odbiegał technologicznie od swoich poprzedników. Umieszczony w nim system iDrive ma za zadanie kontrolowanie większości mechanizmów auta. Współcześnie w sprzedaży dostępna jest już 6 generacja BMW serii 5 (F10). Płyta podłogowa tego modelu pochodzi od wersji F01 7. E10 nie jest już tak kontrowersyjny jak jego poprzednik, ale to wcale nie oznacza, że jest nudnym modelem. W stylistyce nowego modelu dominują smukłe i wyraźne przetłoczenia, które dodają autu dynamiki.


Rozmiary felg do modeli serii 5 to (w zależności od wersji): 8x17, 8x18, 8x18 (przód) i 9x18 (tył), 8,50x19 (przód) + 9x19 (tył), 8,50x20 (przód) i 9x20 (tył) - rozstaw śrub dla wszystkich rozmiarów to 5x120.

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie