Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Chevrolet Aveo


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Chevrolet Aveo

Marka Chevrolet Aveo

Chevrolet Aveo to samochód osobowy pozycjonowany w autosegmencie B, czyli klasie aut małolitrażowych. Model po raz pierwszy pojawił się na rynku w 2002 roku.

Auto oferowane jest pod amerykańską marką Chevrolet, ale praktycznie jest to koreańska konstrukcja Daewoo. Po ogłoszeniu upadłości przez koreański koncern, spółka została przejęta przez Chevroleta, a Aveo na wielu rynkach pojawił się w miejsce Daewoo Lanosa.

Pierwsza generacja Chevroleta Aveo była oznaczona symbolem T200 i produkowano ją w latach 2002-2012. W międzyczasie pojawiła się także wersja po faceliftingu o oznaczeniu T250. Chevrolet Aveo drugiej generacji (oznaczony symbolem T300) zadebiutował w 2011 roku podczas wystawy w Paryżu.

Warto wiedzieć, że pierwsza generacja Chrvroleta Aveo była produkowana w latach 2007-2011 w warszawskiej FSO. Następca nie trafił do produkcji w Polsce, m. in. ze względu na zniesienie przez UE ceł na auta z Korei Południowej (utrzymywanie produkcji w naszym kraju przestało być opłacalne).

Na niektórych rynkach pierwsza generacja modelu występuje pod nazwą Chevrolet Kalos. Druga generacja jest też oferowana jako Chevrolet Sonic (USA) i Holden Barina (Australia).

W zależności od generacji Chevtolet Aveo występuje jako 3-drzwiowy hatchback, 5-drzwiowy hatchback lub 4-drzwiowy sedan.

Chevrolet Aveo na rynku konkuruje z modelami Renault Thalia, Fiat Linea, Dacia Sandero, Kia Rio, Skoda Fabia, Skoda Rapid, Renault Clio, Toyota Yaris i VW Polo.


Chevrolet Aveo posiada rozstaw śrub 4x100 i średnicę piasty 56,5 mm. Z kolei seryjny rozmiar felg aluminiowych to 5,50x13. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 5,50x13 do 7,50x17.

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie