Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 20
  • Niedziela 8 - 20

Felgi aluminiowe do Chevrolet Aveo


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Chevrolet Aveo

Marka Chevrolet Aveo

Chevrolet Aveo to samochód osobowy pozycjonowany w autosegmencie B, czyli klasie aut małolitrażowych. Model po raz pierwszy pojawił się na rynku w 2002 roku.

Auto oferowane jest pod amerykańską marką Chevrolet, ale praktycznie jest to koreańska konstrukcja Daewoo. Po ogłoszeniu upadłości przez koreański koncern, spółka została przejęta przez Chevroleta, a Aveo na wielu rynkach pojawił się w miejsce Daewoo Lanosa.

Pierwsza generacja Chevroleta Aveo była oznaczona symbolem T200 i produkowano ją w latach 2002-2012. W międzyczasie pojawiła się także wersja po faceliftingu o oznaczeniu T250. Chevrolet Aveo drugiej generacji (oznaczony symbolem T300) zadebiutował w 2011 roku podczas wystawy w Paryżu.

Warto wiedzieć, że pierwsza generacja Chrvroleta Aveo była produkowana w latach 2007-2011 w warszawskiej FSO. Następca nie trafił do produkcji w Polsce, m. in. ze względu na zniesienie przez UE ceł na auta z Korei Południowej (utrzymywanie produkcji w naszym kraju przestało być opłacalne).

Na niektórych rynkach pierwsza generacja modelu występuje pod nazwą Chevrolet Kalos. Druga generacja jest też oferowana jako Chevrolet Sonic (USA) i Holden Barina (Australia).

W zależności od generacji Chevtolet Aveo występuje jako 3-drzwiowy hatchback, 5-drzwiowy hatchback lub 4-drzwiowy sedan.

Chevrolet Aveo na rynku konkuruje z modelami Renault Thalia, Fiat Linea, Dacia Sandero, Kia Rio, Skoda Fabia, Skoda Rapid, Renault Clio, Toyota Yaris i VW Polo.


Chevrolet Aveo posiada rozstaw śrub 4x100 i średnicę piasty 56,5 mm. Z kolei seryjny rozmiar felg aluminiowych to 5,50x13. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 5,50x13 do 7,50x17.

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie