Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 18 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 18
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Chevrolet Spark


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Chevrolet Spark

Marka Chevrolet Spark

Chevrolet Spark to samochód osobowy klasy miejskiej, czyli pozycjonowany w autosegmencie A. Model produkowany jest od 2005 roku, a na rynku pojawił się jako następca Daewoo Matiza. Po upadku Daewoo i przejęciu przez Chevroleta nazwa samochodu została zmieniona na Spark, ale na niektórych rynkach (np. brytyjskim) funkcjonuje w dalszym ciągu jako Matiz. Model oparty na prototypie M3X zaprojektowało studio Italdesign. Auto bazuje na koncepcyjnym modelu Beat z 2007 roku.

Chevrolet Spark I (M200) był produkowany w latach 2005-2009. W 2009 roku zaprezentowano Sparka drugiej generacji M300, który w salonach pojawił się na początku 2010 roku. Chevrolet Spark pierwszej generacji (M200) stanowi rozwinięcie koncepcji Daewoo Matiza M150. Praktycznie niezmienny pozostał kształt nadwozia (Spark ma jedynie nieco inny kształt reflektorów). Wnętrze i bagażnik stały się bardziej przestronne oraz przeprojektowano tablicę rozdzielczą. Znacznie więcej modyfikacji przyniosła druga generacja Chevroleta Spark (M300). Znacznie zmiany zaszły zarówno wewnątrz i zewnątrz auta. Chevrolet Spark II praktycznie niczym nie przypomina Matiza - wpisuje się w nową stylistykę aut amerykańskiej marki.

Pierwsza generacja modelu Spark była oferowania pod dwiema nazwami - Chevrolet Spark I i Chevrolet Matiz. Druga generacja jest oferowana jako Chevrolet Spark II, Daewoo Matiz M300, Chevrolet Beat i Holden Barina Spark.


Rozstaw śrub w modelu Chevrolet Spark to 4x114,3, a średnica piasty wynosi 69,1 mm niezależnie od generacji. Model posiada seryjne felgi aluminiowe w rozmiarze 5,00x13. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 5,00x14; 5,50x14 lub 6,00x14.

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie