Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 16 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Dacia Sandero


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Dacia Sandero

Marka Dacia Sandero

Dacia Sandero to samochód osobowy pozycjonowany w klasie aut małolitrażowych (zwanej subkompaktową lub autosegmentem B). Model został zaprezentowany podczas Geneva Motor Show 2007, a jego produkcja rozpoczęła się rok później. Auto zostało skonstruowane we współpracy z firmą Renault (rumuńska marka należy do francuskiego koncernu). W związku z tym na niektórych rynkach samochód (głównie w Ameryce Południowej) jest sprzedawany jako Renault Sandero.

Pierwsza generacja Dacii Sandero była produkowana do 2012 roku. Samochód jest dostępny jako 5-drzwiowy hatchback w kilku wersjach wyposażenia. W takiej samej wersji nadwozia jest również dostępna Dacia Sandero drugiej generacji, która na rynku pojawiła się w 2012 roku.

Wersja uterenowiona Dacii Sandero nazywa się Stepway. Wersja posiada plastikowe elementy stylistyczno-ochronne nadwozia, podobne do stosowanych w samochodach terenowych i typu SUV. Oprócz podwyższonego o 2 cm prześwitu nie zastosowano w niej żadnych dodatkowych rozwiązań.

Dacia Sandero na rynku konkuruje głównie z modelami Fiat Grande Punto, VW Polo i Skoda Fabia. Pokrewieństwo zachodzi pomiędzy Dacią Sandero a Renault Clio (oba auta są produkowane na płycie podłogowej Nissan B) oraz innymi modelami rumuńskiej marki - Duster i Logan (dotyczy to głównie podzespołów).


Rozstaw śrub w samochodzie Dacia Sandero to 4x100, a średnica piasty wynosi 60,1 mm. Model posiada seryjne felgi aluminiowe w rozmiarze 5,00x14 lub 6,00x15. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 5,50x14 do 8,00x18 (zależy to od wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie