Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 20
  • Niedziela 8 - 20

Felgi aluminiowe do Dacia Sandero


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Dacia Sandero

Marka Dacia Sandero

Dacia Sandero to samochód osobowy pozycjonowany w klasie aut małolitrażowych (zwanej subkompaktową lub autosegmentem B). Model został zaprezentowany podczas Geneva Motor Show 2007, a jego produkcja rozpoczęła się rok później. Auto zostało skonstruowane we współpracy z firmą Renault (rumuńska marka należy do francuskiego koncernu). W związku z tym na niektórych rynkach samochód (głównie w Ameryce Południowej) jest sprzedawany jako Renault Sandero.

Pierwsza generacja Dacii Sandero była produkowana do 2012 roku. Samochód jest dostępny jako 5-drzwiowy hatchback w kilku wersjach wyposażenia. W takiej samej wersji nadwozia jest również dostępna Dacia Sandero drugiej generacji, która na rynku pojawiła się w 2012 roku.

Wersja uterenowiona Dacii Sandero nazywa się Stepway. Wersja posiada plastikowe elementy stylistyczno-ochronne nadwozia, podobne do stosowanych w samochodach terenowych i typu SUV. Oprócz podwyższonego o 2 cm prześwitu nie zastosowano w niej żadnych dodatkowych rozwiązań.

Dacia Sandero na rynku konkuruje głównie z modelami Fiat Grande Punto, VW Polo i Skoda Fabia. Pokrewieństwo zachodzi pomiędzy Dacią Sandero a Renault Clio (oba auta są produkowane na płycie podłogowej Nissan B) oraz innymi modelami rumuńskiej marki - Duster i Logan (dotyczy to głównie podzespołów).


Rozstaw śrub w samochodzie Dacia Sandero to 4x100, a średnica piasty wynosi 60,1 mm. Model posiada seryjne felgi aluminiowe w rozmiarze 5,00x14 lub 6,00x15. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 5,50x14 do 8,00x18 (zależy to od wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie