Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Fiat Punto Evo


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Fiat Punto Evo

Marka Fiat Punto Evo

Fiat Punto Evo to zmodernizowana wersja Fiata Grande Punto, czyli trzeciej generacji modelu produkowanego od 1993 roku. Samochód zaliczany jest do autosegmentu B, czyli klasy aut małolitrażowych.

Fiat Punto Evo był produkowany w latach 2009-2012. Obecnie w ofercie znajduje się jeszcze nowsza wersja, czyli Fiat Punto 2012 (model funkcjonuje też z nazwą bez daty). Poszczególne wersje trzeciej generacji Fiata Punto nosiły odrębne nazwy, aby podkreślić modyfikacje, które w nich wprowadzono.

Fiat Punto Evo otrzymał zmodyfikowane silniki (wprowadzono m. in. jednostki dwupaliwowe, czyli zasilane metanem lub gazem LPG i benzyną) oraz całkowicie odnowione wyposażenie. W samochodzie został wprowadzony system Blue&Me - TomTom, czyli przenośna jednostka nawigacji satelitarnej, która pozwala na obsługę telefonu, nawigacji oraz funkcji informacyjnych za pomocą ekranu dotykowego.

W standardzie znajduje się 7 poduszek powietrznych (w tym chroniąca kolana kierowcy), system Hill-Holder pomagający ruszać pod górę, przednie światła przeciwmgielne włączające się automatycznie ze światłami mijania w zależności od kąta skrętu oraz systemy ABS, EBD i ESP.

Fiat Punto Evo jest dostępny w nieznacznie wyższych cenach niż wersja przed modernizacją. Model konkuruje przed wszystkim z Fordem Fiesta, Oplem Corsa, Peugeotem 207, Renault Clio i VW Polo.


Rozstaw śrub Fiata Punto Evo to 4x100, a średnica piasty wynosi 56,6 mm. Z kolei seryjny rozmiar felg aluminiowych to 6,00x15. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 6,50x15 do 8,00x18.

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie