Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Ford Fiesta


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Ford Fiesta

Marka Ford Fiesta

Ford Fiesta to samochód osobowy zaliczany do klasy samochodów małolitrażowych, czyli autosegmentu B. Jest to jeden z najdłużej produkowanych samochodów w historii. Pierwsza generacja Forda Fiesty pojawiła się na rynku już w 1976 roku.

Ford Fiesta był odpowiedzią na wyzwanie rzucone amerykańskiej marce przez koncern Volkswagena z jego modelami VW Polo i Audi 50.

Obecnie w ofercie znajduje się już siódma generacja Forda Fiesty. Praktycznie każda z nich w większym lub mniejszym stopniu jest oparta na poprzedniku. Ford ogranicza się do modernizacji niektórych rozwiązań technicznych, gamy silników i wyglądu. Ford Fiesta przechodzi naturalną ewolucję dążąc do ideału w segmencie małych samochodów osobowych.

Ford Fiesta oferowany jest jako 3 i 5-drzwiowy hatchback i 4-drzwiowy sedan. Na rynku konkuruje głównie z Renault Clio i VW Polo, a pokrewne modele to Ford B-MAX i Mazda 2.

Fiesta to jeden z najbardziej udanych i najpopularniejszych modeli Forda w historii (także jeden z najmniejszych samochodów w jego ofercie). Auto sprzedało się już w liczbie kilkunastu milionów egzemplarzy. Poszczególne generacja Forda Fiesty zdobyły wiele nagród w prestiżowych plebiscytach na całym świecie (ostatnia – International Design Award w 2009 r.)


Ford Fiesta posiada rozstaw śrub 4x108 dla wszystkich generacji. Średnica piasty to 63,4 mm. Z kolei seryjne rozmiary felg aluminiowych to 5,00x13; 5,50x14; 6,00x14 i 6,00x15. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 6,00x14 do 7,50x18 (zależy to od generacji, wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i tym podobnych czynników).


profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie