Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Kia Venga


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Kia Venga

Marka Kia Venga

Kia Venga to samochód osobowy pozycjonowany w autosegmencie B, czyli klasie aut małolitrażowych. Auto zostało zaprezentowane podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2009 roku. Jeszcze w tym samym roku ruszyła produkcja modelu w czeskich Noszowicach. W 2011 roku została ona przeniesiona do słowackiej Żyliny.

Stylistycznie bazuje na prototypie o nazwie No3 z 2009 roku. Jego projektantem jest Peter Schreyer, autor koncepcji "Tiger Nose", która znalazła zastosowanie również w tym samochodzie. Kia Venga posiada wiele wspólnych cech konstrukcyjnych z modelami Hyunadi i30, Hyundai ix20, Kia Soul i Kia Cee'd. Model został nagrodzony tytułem "red dot" 2010 w kategorii "Product Design" (wzornictwo przemysłowe). Kia Venga nie jest nudna, a jej linia nadwozia prezentuje się nowocześnie i atrakcyjnie, co sprawia, że model ten zdecydowanie wyróżnia się w swoim segmencie i jest doceniany przez miłośników motoryzacji.

Kia Venga to 5-drzwiowy hatchback, który posiada wiele cech małego minivana. Największa zaleta takiego rozwiązania to przestronność i funkcjonalność. Dla wielu kierowców znaczenie ma też atrakcyjna cena tego modelu. Z kolei do wad można zaliczyć dość ubogie wyposażenie standardowe (te braki wnętrze nadrabia czytelnością i ergonomią).

Model stanowi konkurencję dla takich samochodów, jak Fiat Idea Opel Meriva czy Citroën C3 Picasso.


Rozstaw śrub w modelu Kia Venga to 5x114,3, a średnica piasty 67,1 mm. Seryjny rozmiar felg aluminiowych to 6,00x15. Z kolei rozmiary opcjonalne wynoszą od 6,50x15 do 8,50x19.

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie