Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Mitsubishi Outlander


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Mitsubishi Outlander

Marka Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander to średniej wielkości SUV, którego produkcję marka Mitsubishi rozpoczęła w 2003 roku. Obecnie w obiegu dostępna jest już II generacja tego modelu samochodu. Cechami charakterystycznymi nowej wersji jest front w stylu Jet Fighter. Producent umieszcza w niej silniki benzynowe o pojemności od 2 do 3 litrów i jednostki wysokoprężne od 2 do 2,2 l pojemności. Mniejsza jednostka diesla pochodzi od Volkswagena, a silnik 2.2 DI-D jest produkcją Mitsubishi. Wykorzystuje on innowacyjny (w silniku diesla) system zmiennych faz rozrządu MIVEC. Wnętrze samochodu zostało dobrze zaprojektowane. Zmieści się tu 5-7 pasażerów. Wszelkie gałki, przełączniki znajdują się w odpowiednich miejscach. Nowa generacja modelu bazuje na lepszych materiałach wykończeniowych i lepszym nagłośnieniu (Rocford Fosgate). Napęd samochodu ustawiany jest za pomocą elektrycznego pokrętła, które zlokalizowane jest w konsoli centralnej. Użytkownik ma do wyboru napęd na oś przednią, na cztery koła oraz blokadę centralnego mechanizmu różnicowego, przy którym moc rozdzielana jest w stosunku 50/50 pomiędzy osią przednią i tylną. Zastosowanie w budowie modelu dużego prześwitu auto bardzo dobrze radzi sobie z szybkim pokonywaniem zakrętów. Zawieszenie skonfigurowane jest bardzo komfortowo, ma miękką charakterystykę i spore wychyły nadwozia.


Mitsubishi Outlander wyposażany jest w felgi o rozmiarach (w zależności od wariantu): 6x16, 6,5x16, 6,5x17, 7x18 (rozstaw śrub 5x114).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie