Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 20
  • Niedziela 8 - 20

Felgi aluminiowe do Skoda Citigo


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Skoda Citigo

Marka Skoda Citigo

Skoda Citigo to samochód osobowy pozycjonowany w autosegmencie A, czyli klasie aut miejskich. Model jest produkowany od 2011 roku w Bratysławie wraz z bliźniaczymi odmianami czyli Volkswagenem up! oraz Seatem Mii.

Skoda Citigo to najmniejszy w ofercie i historycznie samochód czeskiej marki. Auto nawiązuje to propotypu Skoda Sagitta z lat 30. W założeniu miało to być małe auta dla ludu, które jegnak nigdy nie znalazło się w sprzedaży. Nazwa modelu Citigo wskazuje, że to miejskie auto ma wypełnić lukę w tym segmencie oferty Skody. Auto powstało na płycie podłogowej VW Group MQB Platform w ramach volkswagenowskiego projektu NSF (New Small Family).

Model oferowany jest w dwóch wersjach nadwozia - jako 3 i 5-drzwiowy hatchback. W Czechach samochód sprzedawany było jako trzydrzwiowy hatchback od końca 2011 roku, a w wersji pięciodrzwiowej od 2012 roku. Wiosną 2012 roku auto trafiło do sprzedaży w całej Europie. W 2013 oferta Skody Citigo została poszerzona o wersje napędzane silnikami na sprężony gaz ziemny (CNG).

Skoda Citigo na rynku konkuruje głównie z modelami takimi, jak Citroen C1, Chevrolet Spark, Fiat Panda, Kia Picanto, Opel Agila, Peugeot 108, Hyundai i10 i Toyota Aygo. Pokrewieństwo ze Skodą Citigo można z kolei znaleźć w modelach Skoda Fabia i VW Polo.


Rozstaw śrub w modelu Skoda Citigo to 4x100, a średnica piasty wynosi 57 mm. Model posiada seryjne felgi aluminiowe w rozmiarze 5,50x14. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 6,00x14 do 7,00x17 (zależy to od wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie