Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Skoda Roomster


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Skoda Roomster

Marka Skoda Roomster

Skoda Roomster to samochód typu kombivan (połączenie vana z hatchbackiem). Ze względu na swój charakter auto jest pozycjonowane w autosegmencie K. Wersja koncepcyjna modelu została zaprezentowana podczas Frankfurt Motor Show w 2003 roku, a produkcyjna na Geneva Motor Show 2006.

Roomster w wersji koncepcyjnej był wyposażony w futurystyczne drzwi przesuwane, które w modelu produkcyjnym zastąpiono drzwiami tradycyjnymi. Zrezygnowano także z przeszklonej klapy bagażnika. Wiosną 2010 roku Skoda Roomster została zmodyfikowana pod względem technicznym i wizualnym. Przestylizowany został przód auta, zmodernizowano deskę rozdzielczą oraz poszerzono paletę silników. Rok 2013 przyniósł kolejne drobne zmiany. Zastosowano nowe logo marki, 3 lub 4-ramienną kierownicę oraz wprowadzono nową gałkę zmiany biegów.

Bliźniaczym modelem dla Skody Roomster jest Praktik. To mały samochód dostawczy zbudowany na bazie tego modelu. Produkowany jest on od 2007 roku, a zewnętrznie niczym nie różni się od pierwowzoru.

Roomster posiada także sporo cech wspólnych ze Skodą Fabia. Na rynku Skoda Roomster konkuruje głównie z takimi samochodami, jak Citroën Berlingo, Ford Fusion, Ford B-MAX, Fiat Doblò, Fiat Idea, Opel Meriva, Nissan Note, Renault Modus i Toyota Verso-S.


Rozstaw śrub w modelu Skoda Roomster to 5x100, a średnica piasty wynosi 57,1 mm. Model posiada seryjne felgi aluminiowe w rozmiarze 5,50x14 lub 6,00x15. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 6,00x14 do 8,00x18 (zależy to od wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie