Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Suzuki Swift


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Suzuki Swift

Marka Suzuki Swift

Suzuki Swift to samochód osobowy klasy subkompaktowej (pozycjonowany w autosegmencie B) będący jednym z flagowych aut marki. Jest to pierwszy tego typu model Suzuki. Początkowo był nazywany SA-310, SA-413 i Cultus. Imię Swift, które oznacza "szybki" samochód otrzymał dopiero w 1986 roku. Na różnych rynkach auto to jest dostępne m. in. jako Chevrolet Sprint, Geo Metro, Pontiac Firefly czy Subaru Justy.

Suzuki Swift doczekał się pięciu generacji. Pierwsza przypadła na lata 1983-1989. Druga generacja była produkowana w latach 1989-1995, trzecia od 1995 do 2003 roku, a czwarta od roku 2005 do 2010. Suzuki Swift piątej generacji jest obecny na rynku od 2010 roku.

Jako Suzuki Swift w Japonii oprócz normalnego modelu była oferowana odmiana znana w Europie jako Suzuki Ignis I. Jedyne różnice dotyczyły palety silników oraz lekko zmodyfikowanego przodu auta i jego wnętrza. Na rynku kanadyjskim są oferowane dwie generacje Suzuki Swift+ - bliźniaczej odmiany koreańskiego Chevroleta Aveo/Daewoo Kalos. Model nie ma nic wspólnego z japońskim Swiftem.

W zależności od generacji auto jest oferowane jako 3 i 5-drzwiowy hatchback, 4-drzwiowy sedan i 2-drzwiowy kabriolet. Suzuki Swift na rynku samochodów konkuruje z takimi modelami, jak Seat Ibiza, Opel Corsa i Ford Fiesta. Pokrewne modele marki to z kolei RX4 i Liana.


Rozstaw śrub w samochodzie Suzuki Swift to 4x100, 4x114,3 lub 5x114,3. Średnica piasty wynosi 54,1 lub 60,1 mm. Model posiada seryjne felgi aluminiowe w rozmiarze 5,00x14; 5,50x14; 5,50x15 lub 6,00x15. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 5,50x14 do 8,00x18 (zależy to od generacji, wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie