Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Suzuki SX4


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Suzuki SX4

Marka Suzuki SX4

Suzuki SX4 to samochód klasy kompaktowej, czyli pozycjonowany w autosegmencie C. Auto powstało we współpracy z koncernem FIAT, a projekt odpowiedzialny jest od lat współpracujący z włoską marką Giorgetto Giugiaro.

Pierwsza generacja Suzuki SX4 Model po raz pierwszy pojawiła się podczas Paris Motor Show 2006. Rok później podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku zostało zaprezentowane nadwozie w wersji sedan.

Suzuki SX4 drugiej generacji pojawiło się na rynku w 2013 roku. W dalszym ciągu zaliczane jest do grona samochodów kompaktowych, ale posiada bardzo dużo cech auta crossover SUV. W porównaniu do pierwszej wersji jest znacznie większy i dłuższy. Zwiększyły się dzięki temu przestrzenie bagażowa i pasażerska. Auto w Polsce oferowane jest z napędem na przednią lub obie osie.

Suzuki SX 4 stanowi rynkową konkurencję dla takich modeli, jak Kia Soul czy Skoda Yeti. Auto w zależności od rynku jest też oferowane jako Suzuki SX4 Crossover, Suzuki Baleno, Chang’an-Suzuki SX4, Maruti Suzuki SX4, Suzuki SX4 Classic. Bliźniaczym modelem jest Fiat Sedici, a pokrewnym Suzuki Grand Vitara. Na bazie Suzuki SX 4 powstała także wersja WRC, która startowała w Rajdowych Mistrzostwach Świata.


Rozstaw śrub w samochodzie Suzuki SX 4 to 5x114,3. Średnica piasty wynosi 60,1 mm. Model posiada seryjne felgi aluminiowe w rozmiarze 6,00x15. Rozmiary opcjonalne w samochodzie Suzuki SX4 wynoszą od 6,50x15 do 9,00x20 (zależy to od wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie