Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do VW CC


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu VW CC

Marka VW CC

VW CC to samochód osobowy zaliczany do wyższej klasy średniej (autosegmentu D), który od 2008 do 2012 roku był produkowany jako VW Passat CC. Jest to wersja tradycyjnego Passata, która posiada nadwozie typu fastback (opływowy, aerodynamiczny sedan posiadający cechy hatchbacka i coupe). Auto zostało zbudowane na płycie podłogowej Passata B6.

W 2012 roku VW CC został wyodrębniony jako osobny model w ofercie marki. W modelu dokonano modyfikacji technicznych i stylistycznych, za które odpowiedzialny był Klaus Bischoff, szef designerów Volkswagena. VW CC pod względem wizualnym prezentuje się bardzo atrakcyjnie i budzi duże zainteresowanie kierowców.

VW CC jest większy od swojego pierwowzoru (jest większy od Passata, a mniejszy od luksusowej limuzyny VW Phaeton). Po modyfikacji klasyczny Volkswagen Passat przeobraził się w elegancką limuzynę o sportowym charakterze. Nazwa CC to skrót od Comfort Coupe, co bardzo dobrze oddaje charakter tego samochodu.

W ofercie Volkswagena znajduje się specjalny pakiet wyposażenia dla modelu CC o nazwie R-Line. VW CC w tym wariancie wygląda jeszcze bardziej agresywnie i dynamicznie.

Konkurencyjne modele dla VW CC to Audi A5 i Mercedes-Benz C219. Passat CC był odpowiedzią koncernu Volkswagen na auto Mercedesa i dobrze wywiązał się ze swojej roli – w 4 lata znalazł ponad 320 tysięcy nabywców.


VW CC występuje z rozstawem śrub 5x112 i średnicą piasty 57,1 mm. Z kolei seryjny rozmiar felg aluminiowych to 7,00x17. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 7,50x17 do 8,50x20.

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie