Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do VW Lupo


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu VW Lupo

Marka VW Lupo

VW Jetta to samochód osobowy klasy kompaktowej (pozycjonowany w autosegmencie C), który jest produkowany od 1979 roku. Model, mimo że klasyfikowany oddzielnie, jest w praktyce wersją sedan VW Golfa. Nazwa "Jetta" wzięła się od słowa „jetstream”, co oznacza silny prąd powietrza. VW Jetta to jeden z najlepiej sprzedających się samochodów niemieckiego koncernu. Przez ponad 30 lat nabywców znalazło ponad 9 milionów egzemplarzy tego auta.

Pierwsza generacja VW Jetty była produkowana w latach 1979–1983, a druga przypadła na lata 1984–1992 (w Afryce i Chinach produkcja była kontynuowana do późnych lat 90.).

Co ciekawe, trzecia (1992–1998) i czwarta generacja (1998-2005) VW Jetty w Europie nosiły odpowiednio nazwy Vento i Bora. Podobnie jak pierwotna nazwa są one związane z powietrzem - to nazwy wiatrów. Wraz pojawieniem się piątej generacji w 2005 roku przywrócono nazwę Jetta, która nieprzerwanie obowiązuje m. in. w USA. Od 2010 roku produkowana jest szósta generacja tego auta, która stylistycznie wyraźnie odcina się od Golfa.

W zależności od generacji model dostępny jest jako 4-drzwiowy sedan, 5-drzwiowe kombi (w przypadku IV i V generacji oferowane też jako Golf Variant) oraz 2-drzwiowe coupe (I i II generacja).

Na rynku VW Jetta obecnie konkuruje z następującymi modelami: Hyundai Elantra, Chevrolet Cruze, Ford Focus, Opel Astra, Skoda Octavia, Toyota Corolla, Mazda 3 i Mitsubishi Lancer.


Rozstaw śrub w modelu VW Jetta w zależności od generacji to 4x100 i 5x112. Średnica piasty wynosi 57,1 mm. Model posiada seryjne felgi aluminiowe w rozmiarach 5,50x13; 6,00x14; 6,00x15; 6,00x16 i 6,50x16. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 6,00x14 do 8,50x20 (zależy to od generacji, wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie