Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 20
  • Niedziela 8 - 20

Forum - Felgi aluminiowe

Felgi aluminiowe

Wypowiedzi
Tematów

Auta osobowe

Felgi aluminiowe do samochodów osobowych
Ostatni wpis: Różnica w felgach Audi RS4 B7 a S5

Witam. W związku że szukam felg od Audi RS4 B7 a są one potwornie drogie trafiają mi się felgi od Audi S5. Wzór tych felg rozmiar jest taki sam j...

961
348

Auta 4x4

Felgi aluminiowe do samochodów terenowych
Ostatni wpis: które felgi Mitsubishi L200 ?

Mam oryginalne felgi 17" - są nowe i bardzo ładnie sie prezentują na samochodzie. Do kompletu 4 szt. mogę dorzucić komplet 24 oryginalnych nakręt...

31
8

Auta dostawcze

Felgi aluminiowe do samochodów dostawczych
Ostatni wpis: Renault master jaki rozstaw śrub felgi stalowe ?

W tym modelu są 2 rozstawy. 5x130 oraz 6x200 rzuć okiem ile masz śrub w kole a poznasz odpowiedź na swoje pytanie.

8
6
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie