Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 20
  • Niedziela 8 - 20

Regulamin forum

Odpowiedzialność

Oponeo.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi publikowanych na Forum. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność wobec Oponeo.pl S.A. i osób trzecich za zamieszczenie na Forum wypowiedzi naruszającej zasady regulaminu.

Dodawanie wątków

Tytuł wątku na forum należy formułować precyzyjnie, unikając ogólnikowych stwierdzeń np. Mam problem, Pomóżcie itp., co powoduje zmniejszenie szans na uzyskanie odpowiedzi.

Wątki powinny być umieszczane we właściwych działach.

Kontrola treści

Oponeo.pl S.A. zastrzega sobie prawo do kontrolowania, modyfikowania oraz usuwania treści wypowiedzi z Forum, które nie spełniają warunków określonych Regulaminem.

Wpisy użytkowników

Użytkownicy nie powinni krytykować, wyśmiewać innych z powodu prostych według nich zapytań, odpowiedzi. Takie zachowanie jest nie tylko niegrzeczne wobec autora, jak również niepotrzebnie zaśmieca wątek.

Sytuacje konfliktowe

Wszelkie sytuacje konfliktowe pomiędzy powinny być rozwiązywane przez zainteresowanych poza Forum.

Sprawy porządkowe

W sprawach porządkowych ostateczna decyzja należy do Moderatora. Wszelkie wątpliwości odnośnie decyzji Moderatora zaleca się rozstrzygać poprzez droge e-mailową pod adresem forum@oponeo.pl.

Blokada dostępu

Oponeo.pl S.A. zastrzega sobie prawo do blokowania dostępu do Forum Użytkownikom, którzy naruszać będą postanowienia niniejszego Regulaminu.

Funkcjonalność forum

Oponeo.pl S.A. zobowiązuje się do dołożenia wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum oraz udzielania pomocy Użytkownikom w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.

Aktualizacja regulaminu

Oponeo.pl S.A. zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Decyzyjność

W sprawach spornych, a nie objętych Regulaminem decyzję podejmują Administratorzy i Moderatorzy Forum Oponeo.pl.

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie