Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
 • Poniedziałek 7 - 22
 • Wtorek 7 - 22
 • Środa 7 - 22
 • Czwartek 7 - 22
 • Piątek 7 - 22
 • Sobota 8 - 20
 • Niedziela 8 - 20

Wybierz rozmiar

x
Opony typu Run Flat umożliwiają jazdę nawet po utracie ciśnienia w oponach w wyniku np. przebicia lub innych uszkodzeń eksploatacyjnych. W bocznych ściankach opony typu Run Flat znajduje się specjalna gumowa wkładka, która amortyzuje utratę ciśnienia. Wzmocniona jest również stopka opony przylegająca do felgi. Do opon typu Run Flat należy stosować felgi ze specjalnym kołnierzem (EH2+), który zagwarantuje, że opona nie zsunie się z obręczy w przypadku nagłej utraty ciśnienia.
Regulamin Konkursu Fotograficznego
"Pokaż swoje felgi"
 1. Organizatorem konkursu jest OPONEO.PL S.A. z siedzibą w Bydgoszczy, właściciel portalu internetowego felgi.pl, zwany dalej Organizatorem.
 2. Przedmiotem fotografii powinna być sylwetka całego auta z wyeksponowanymi felgami aluminiowymi.
 3. Konkurs jest otwarty dla wszystkich internautów.
 4. Konkurs trwa od 01.08. 2013 do 31.10. 2013 r. i składa się z trzech etapów. Terminy poszczególnych etapów to:
  • etap 1 trwa od 01 do 31 sierpnia 2013 (rozstrzygnięcie etapu nastąpi do 14.08.2013)
  • etap 2 trwa od 01 do 30 września 2013 (rozstrzygnięcie etapu nastąpi do 14.09.2013)
  • etap 3 trwa od 01 do 31 października 2013 (rozstrzygnięcie etapu nastąpi do 14.10.2013)
 5. Każdy z uczestników może nadesłać w jednym etapie konkursu jedno zdjęcie dla danego modelu auta (np. Honda Civic). Dozwolone jest zgłoszenie do konkursu wielu zdjęć, pod warunkiem, że prezentują różne modele pojazdów.
 6. Uczestnik konkursu oświadcza, że posiada wszelkie prawa autorskie do nadesłanych zdjęć.
 7. Technika wykonania prac jest dowolna.
 8. Prace należy nadsyłać wyłącznie za pośrednictwem formularza konkursowego znajdującego się na stronie www.felgi.pl.
 9. Do konkursu przyjmowane są pliki w formacie JPG o wymiarach minimum 800x600 pikseli i w rozmiarze nie przekraczającym 6MB.
 10. Fotografie, na których będą się znajdować jakiekolwiek znaki, cyfry (np. daty) mogą być zdyskwalifikowane.
 11. W formularzu konkursowym należy podać: pseudonim autora, adres e-mail, dane pojazdu (marka, model, nadwozie, generacja, silnik), oraz opcjonalnie wskazać producenta i model zamontowanych felg.
 12. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez Organizatora. Decyzje jury są ostateczne.
 13. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie jury poprzez e-mail. Lista laureatów będzie również opublikowana na stronie konkursowej w ciągu 7 dni od rozstrzygnięcia każdego z etapów konkursu.
 14. Nadesłane prace (wybrane) będą po zakończeniu konkursu opublikowane w witrynach internetowych należących do Organizatora konkursu.
 15. Udział w konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac w Internecie w ramach działań Organizatora.
 16. Organizator przewiduje w każdym z 3 etapów konkursu nagrody rzeczowe – kosmetyki samochodowe.W każdym z etapów zostanie wyłonionych 3 laureatów.
  • I nagroda o wartości 250zł
  • II nagroda o wartości 150zł
  • III nagroda o wartości 100zł
 17. Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
 18. Nagrody przesłane zostaną laureatom na koszt Organizatora w okresie 14 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.
 19. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do jury konkursu. Wszelkie uwagi związane z konkursem prosimy kierować do Organizatora na adres mailowy: michal.sinczak@oponeo.pl
 20. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia konkursu.
 21. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności Promocji.
 22. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
 23. Regulamin zostaje umieszczony na stronie konkursowej.
 24. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez Organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. - Dz.U. Nr 133 poz. 833 z póz. zm.).
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie