Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 20
  • Niedziela 8 - 20

Regulamin tablicy ogłoszeń

Odpowiedzialność

Redakcja OPONEO.PL nie odpowiada za treść ogłoszeń.

Kontrola treści

Ogłoszenia są moderowane. Redakcja portalu OPONEO.PL zastrzega sobie prawo niewyemitowania ogłoszenia bez podania przyczyny, zwłaszcza ogłoszeń zawierających w treści informacje polityczne, łamiące ustawę o danych osobowych, naruszające dane osobowe, treści obraźliwe i wulgarne lub o charakterze ściśle komercyjnym.

Zamieszczanie ogłoszeń

Warunkiem zamieszczania ogłoszeń na portalu OPONEO.PL jest grzeczność i dotrzymywanie praw prosimy unikać obraźliwych wypowiedzi, propagacji różnych nielegalnych politycznych ruchów i innych podobnych rzeczy, które są niezgodne z obecnymi nakazami i prawami Rzeczypospolitej Polskiej.

Kategorie i duplikaty

Prosimy dodawać ogłoszenia do odpowiednich kategorii. Za naruszenie warunków prawidłowego umieszczania ogłoszeń, uważamy ponowne dodawanie identycznego ogłoszenia do jednej kategorii, kilka razy po sobie. Użytkownicy, którzy będą to powtarzać narażają się na zablokowanie swojego konta, jak również w szczególnych przypadkach adresu IP.

Treść ogłoszeń

Zezwala się na zamieszczanie ogłoszeń tylko konkretnych przedmiotów. Zakazuje się pisanie w nagłówku ogłoszenia nazwy firmy lub linka na jej stronę.

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie