Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 18 inne dni
  • Poniedziałek nieczynna
  • Wtorek 8 - 18
  • Środa nieczynna
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 18
  • Niedziela 8 - 18

Ogłoszenie

[[ RSS dla Ogłoszeń ]] RSS

Kategorie ogłoszeń

kupie felgi stalowe uzywane

Kupię

Cena: (dowolna)

Kupie 4 felgi stalowe uzywane 5Jx14 H2, ET 35 do VW Polo 9N na 5 srub. Przebywam w Niemczech lecz felgi te potrzebuje do samochodu zarejestrowanego w Polsce. Odbior i platnosc w Zlotowkach w Polsce. Rejon woj. zachodniopomorskiego. Moge odebrac osobiscie lub podac adres przeslania felg po uprzednim twerminu odbioru i przelewie gotowki. Georg Hage, e-mail. info@hage-consulting.de tel. 0048 797 825321 lub 0049 175 520 29 24 lub 0049 40 722 43 15.

Dane oferenta

Oferent: (ogłoszenie nieaktualne)
Miejscowość: ---
Region: Zachodniopomorskie
Telefon: ---

Wyślij zapytanie do oferenta
*
*
*
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

9.0 Bardzo dobry! Zobacz opinie