Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 16 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela 8 - 16

Ogłoszenie

[[ RSS dla Ogłoszeń ]] RSS

Kategorie ogłoszeń

Felgi oryginalne BORBET 14" Ford Citroen Peugeot 6Jx14H2 ET40

Sprzedam

Cena: 949,00

Na sprzedaż komplet oryginalnych felg marki BORBET X8 60440 KBA 46874 w rozmiarze 6Jx14H2 ET 40 otwór centralny 72,5 mm z pierścieniami centrującymi dla otworu 63,4 mm GRATIS. Felgi używane od nowości tylko przeze mnie, sprawdzone na wyważarce, proste, nigdy nie prostowane, nie malowane, nie spawane ani w jakikolwiek inny sposób nie regenerowane. W cenie oferuję komplet 4 sztuk wraz z oryginalnymi dekielkami oraz pierścieniami centrującymi dla otworu 63,4 mm. Jest to na pewno rozmiar stosowany w Ford FOCUS MK1. GRATIS dodaję także oryginalne śruby (nakrętki na szpilki) stosowane we FORDach, kupione w komplecie z felgami. Przed zakupem możliwość sprawdzenia felg we wskazanym przez kupującego punkcie wulkanizatorskim na jego koszt. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Obejrzenie oraz odbiór felg możliwe w Swarzędzu lub po wcześniejszym umówieniu się w Poznaniu (Winogrady, Naramowice).

Dane oferenta

Oferent: (ogłoszenie nieaktualne)
Miejscowość: ---
Region: Wielkopolskie
Telefon: ---

Wyślij zapytanie do oferenta
*
*
*
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie