Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
 • Poniedziałek 8 - 20
 • Wtorek 8 - 20
 • Środa 8 - 20
 • Czwartek 8 - 20
 • Piątek 8 - 20
 • Sobota 8 - 16
 • Niedziela nieczynna

Wybierz rozmiar

x
Opony typu Run Flat umożliwiają jazdę nawet po utracie ciśnienia w oponach w wyniku np. przebicia lub innych uszkodzeń eksploatacyjnych. W bocznych ściankach opony typu Run Flat znajduje się specjalna gumowa wkładka, która amortyzuje utratę ciśnienia. Wzmocniona jest również stopka opony przylegająca do felgi. Do opon typu Run Flat należy stosować felgi ze specjalnym kołnierzem (EH2+), który zagwarantuje, że opona nie zsunie się z obręczy w przypadku nagłej utraty ciśnienia.

Wybierz pojazd

Aby przymierzyć felgę musisz wybrać pojazd.

OZ SUPERTURISMO WRC 17"

certyfikowany sprzedawca
1. Producent
Felgi OZ figurują w oficjalnej nomenklaturze pod hasłem kół tarczowych ze stopów lekkich, powszechnie zaś określane są mianem obręczy samochodowych lub alufelg. Włoski producent pod względem wielkości produkcji nie należy do potentatów światowych, niewątpliwie jednak dominuje w świecie sportów samochodowych z racji najwyższej jakości swoich wyrobów. Na kołach marki OZ ścigają się bolidy F1 (od 25 lat), samochody startujące w Rajdowych Mistrzostwach Świata WRC (od 20 lat) i wielu innych serii wyścigowych na całym świecie. Program sportowy obręczy ze stopów lekkich firmy OZ jest odzwierciedleniem zaufania jakie pokłada się w ich wyrobach. Rezultatem tego są rozliczne tytuły, w tym ponad 100 tytułów mistrzów świata. Doświadczenia zdobyte w sporcie wykorzystywane są oczywiście w produkcji kół aluminiowych przeznaczonych dla wszystkich użytkowników dróg - nie tylko sportowców.

2. Dostępne rozmiary
Felgi OZ SUPERTURISMO WRC dedykowane są do szerokiej gamy aut i występują w rozmiarach od 14 do 18 cali.

3. Technologia produkcji
Felgi OZ SUPERTURISMO WRC zostały odlane metodą niskociśnieniową / grawitacyjną.

4. Co wchodzi w skład kompletu
Do kompletu felg OZ SUPERTURISMO WRC klient otrzymuje dekielki (zaślepki) z logo producenta oraz (jeśli są niezbędne) śruby lub nakrętki (w zależności od modelu auta) i pierścienie centrujące.

Czytaj więcej lub zobacz wszystkie produkty tego producenta

 1. Na felgi aluminiowe OZ oraz MSW udzielamy gwarancji na okres 2 lat od daty zakupu.
 2. Podstawę rozpatrywania gwarancji stanowi dowód zakupu towaru.
 3. Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać dokładny opis przyczyny reklamacji oraz warunków ujawnienia wady reklamowanego towaru.
 4. Produkt należy dostarczyć w opakowaniu umożliwiającym jego ewentualny zwrot do producenta.
 5. Gwarancja obejmuje wady technologiczne towaru.
 6. Producent nie odpowiada za uszkodzenia eksploatacyjne – mechaniczne, bądź powłoki lakierniczej wynikające z niewłaściwej eksploatacji kół, niezgodne z zaleceniami producenta.
 7. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku dokonania jakichkolwiek napraw obręczy, jak również zastosowania innych niż oryginalne elementów montażowych (śruby, nakrętki, pierścienie centrujące).
 8. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w czasie transportu towaru.
 9. Gwarancja nie dotyczy kosztów związanych z wymianą towaru reklamowanego (montaż, demontaż felg).
 10. Gwarancja nie obejmuje rekompensaty za utratę czasu, czasową niesprawność pojazdu czy związane ze złożeniem reklamacji niedogodności lub koszty. Odpowiedzialność Gwaranta ograniczona jest do wartości odpowiadającej cenie reklamowanego towaru.
 11. Reklamacja winna być rozpatrzona w terminie 14 dni roboczych od jej zgłoszenia, o ile nie zaistnieje konieczność wysłania reklamowanego towaru do producenta i przeprowadzenia niezbędnych badań.
 12. W szczególnych przypadkach, kiedy dotrzymanie terminu 14 dni będzie niemożliwe z przyczyn niezależnych od Gwaranta, wykonanie obowiązków gwarancyjnych może nastąpić w terminie nie przekraczającym 45 dni od daty zgłoszenia reklamacji, na co kupujący zgłaszając reklamację z tytułu gwarancji wyraża zgodę.
 13. W przypadku uznania gwarancji, wymiana reklamowanego towaru następuje na koszt sprzedawcy.
 14. W razie nie uznania gwarancji wszelkie koszty transportowe, wraz z kosztem transportu do producenta, ponosi składający reklamację.
 15. W pozostałym zakresie warunki gwarancji reguluje Kodeks Cywilny.
Wybierz rozmiar

Rozmiar to inaczej szerokość i średnica felgi wyrażona w calach (1cal = 25.4mm). Średnica to podstawowy parametr, kupując felgi ich średnica i szerokość powinna pasować do opon. Na lato zalecamy montaż felg o 1-2 cale większych niż rozmiar seryjny. Większa średnica felg powoduje konieczność zastosowania opon o niższym profilu, co ma wpływ na komfort jazdy. UWAGA! Zmieniając średnicę felg na mniejszą niż aktualnie zamontowana w aucie upewnij się, czy nie spowoduje to konfliktu z układem hamulcowym. Jeśli nie masz pewności, jaki rozmiar powinny mieć felgi do Twojego auta skorzystaj z naszego konfiguratora.

Czytaj więcej

Zastosuj

Rozstaw śrub to parametr, na który składają się 2 wartości: ilość otworów mocujących oraz podawana w milimetrach (mm) średnica okręgu tworzonego przez otwory na śruby. Jeśli nie masz pewności, jaki rozstaw śrub powinny mieć felgi do Twojego auta skorzystaj z naszego konfiguratora.

Czytaj więcej

Zastosuj

Odsadzenie ET (offset) to wyrażona w milimetrach odległość płaszczyzny montażowej od płaszczyzny symetrii felgi. Im miejsze ET tym felga bardziej wystaje na zewnątrz auta. Jeśli zależy Tobie, aby optycznie wypełnić nadkole wybierz najmniejsze dostępne ET, a jeśli planujesz używać zimą łańcuchów śniegowych - największe. UWAGA! Nie sugeruj się wartością ET dla seryjnych felg, gdyż parametr ten jest ściśle powiązany z szerokością felgi.

Czytaj więcej

Zastosuj
7.00x17
4x100.00
35,00
68,10
06.10.2023
Oznacza to, że felgi są dostępne na naszym magazynie i zostaną dostarczone w dniu 06.10.2023. Podany termin dotyczy wyłącznie przesyłek kurierskich na adres klienta w Polsce, z płatnością za pobraniem. W pozostałych przypadkach wysyłka w 24h robocze od złożenia zamówienia lub otrzymania płatności.

Dostawa zawsze gratis już od 1 sztuki.
1 299
7,00x17
4x100.00
40,00
68,10
13 dni roboczych
1 334
7,00x17
4x108.00
42,00
75,10
13 dni roboczych
1 334
7,00x17
4x108.00
48,00
75,10
13 dni roboczych
1 334
7,00x17
5x114.30
45,00
75,10
1 540
8,00x17
5x100.00
35,00
68,10
13 dni roboczych
1 334

Kup felgi na eRaty Decyzja w 15 minut! Dowiedz się więcej > Symulator e-rat >

Wybrana felga
 • Rozmiar 7.00x17
 • Rozstaw śrub 4x100.00
 • Odsadzenie ET 35,00
 • Otwór centralny 68,10
 • Kolor biały
 • Wzór szprychowy
Pokaż inne rozmiary
Ilość x
Cena 1 299 zł/szt.
= 0

Dostawa gratis

Kupuję
Kup felgi na raty Już od 12 x

eRaty banku Santander Zobacz więcej

Kup na raty

Nie jesteś pewien? Zadzwoń do eksperta: 52 341 88 80

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.