Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
 • Poniedziałek 8 - 20
 • Wtorek 8 - 20
 • Środa 8 - 20
 • Czwartek 8 - 20
 • Piątek 8 - 20
 • Sobota 8 - 16
 • Niedziela nieczynna

Wybierz rozmiar

x
Opony typu Run Flat umożliwiają jazdę nawet po utracie ciśnienia w oponach w wyniku np. przebicia lub innych uszkodzeń eksploatacyjnych. W bocznych ściankach opony typu Run Flat znajduje się specjalna gumowa wkładka, która amortyzuje utratę ciśnienia. Wzmocniona jest również stopka opony przylegająca do felgi. Do opon typu Run Flat należy stosować felgi ze specjalnym kołnierzem (EH2+), który zagwarantuje, że opona nie zsunie się z obręczy w przypadku nagłej utraty ciśnienia.

Nie wybrano pojazdu

Pomożemy Tobie znaleźć tylko felgi dopasowane do samochodu.
Wybierz pojazd

Masz już opony? Podaj rozmiar:

Opony typu Run Flat umożliwiają jazdę nawet po utracie ciśnienia w oponach w wyniku np. przebicia lub innych uszkodzeń eksploatacyjnych. W bocznych ściankach opony typu Run Flat znajduje się specjalna gumowa wkładka, która amortyzuje utratę ciśnienia. Wzmocniona jest również stopka opony przylegająca do felgi. Do opon typu Run Flat należy stosować felgi ze specjalnym kołnierzem (EH2+), który zagwarantuje, że opona nie zsunie się z obręczy w przypadku nagłej utraty ciśnienia.

Pro Line CX200 BM

certyfikowany sprzedawca
1. Producent
Marka PLW jest obecna na rynku europejskim od 1996 roku. Stawiając czoła wyzwaniom rynku producent kładzie nacisk na to, aby nowe modele w ofercie wyznaczały standardy w zakresie jakości i wzornictwa felg. W miarę upływu czasu wybrane modele z oferty PLW zyskały już miano kultowych, w szczególności na rynkach zachodnioeuropejskich. Alufelgi ProLine Wheels są produkowane w Turcji i w Chinach z zachowaniem restrykcyjnych wymagań dotyczących jakości potwierdzonych m.in. certyfikatem TUV oraz ABE. Pełna oferta produktów ProLine posiada dopuszczenie na najbardziej wymagającym rynku niemieckim.

2. Dostępne rozmiary
ProLine CX200 BM dedykowane są do szerokiej gamy aut i występują w rozmiarach od 15 do 19 cali.

3. Technologia produkcji
ProLine CX200 BM zostały odlane metodą niskociśnieniową.

4. Co wchodzi w skład kompletu
Do kompletu felg ProLine CX200 BM klient otrzymuje dekielki (zaślepki) z logo producenta oraz (jeśli są niezbędne) śruby lub nakrętki (w zależności od modelu auta) i pierścien ie centrujące.

zobacz wszystkie produkty tego producenta

 1. Okres gwarancji (od daty sprzedaży kół) wynosi 2 lata dla felg lakierowanych lub 1 rok dla felg chromowanych.
 2. Felgi aluminiowe polerowane oraz chromowane nie są przeznaczone do wykorzystania w warunkach zimowych.
 3. W przypadku stwierdzenia wady felgi w okresie objętym gwarancją, reklamację należy zgłosić do punktu sprzedaży w ciągu 2 tygodni od daty wykrycia wady.
 4. Reklamacja zostanie rozpatrzona pod warunkiem:
  • wykorzystania felg zgodnie z ich przeznaczeniem oraz zaleceniami instrukcji obsługi,
  • wypełnienia zgłoszenia reklamacyjnego,
  • przedstawienia dowodu zakupu - faktura VAT lub paragon,
  • dostarczenie reklamowanego produktu do gwaranta.
  Wszystkie powyższe warunki musza być spełnione łącznie.
 5. Gwarancją nie są objęte felgi uszkodzone mechanicznie lub termicznie w wyniku:
  • nieprawidłowego montażu/demontażu
  • nieprzestrzegania zaleceń instrukcji obsługi, konserwacji, eksploatacji i przechowywania felg
  • nieprawidłowego czyszczenia felg, w szczególności:
   • wykorzystanie środków o pH kwasowym
   • użycie myjki ciśnieniowej z odległości mniejszej niż 20 cm
  • złego stanu technicznego auta, zwłaszcza układu jezdnego samochodu
  • wypadku drogowego
  • naturalnego zużycia felg
 6. Wszelkie nieautoryzowane naprawy lub przeróbki powodują utratę gwarancji ze skutkiem natychmiastowym.
 7. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 30 dni roboczych od dnia zgłoszenia reklamacji.
 8. Na czas rozpatrzenia reklamacji firma nie wydaje kół zastępczych.
 9. Gwarancja nie obejmuje rekompensaty za utratę czasu, za czasową niesprawność pojazdu, niewygodę, bądź inne niedogodności lub koszty związane ze złożeniem reklamacji.
 10. W przypadku uznania reklamacji producent może wymienić felgi na wolne od wad lub wady te usunąć. Odbywa się to w możliwie najkrótszym terminie, który wynika z możliwości produkcyjnych. Gdy producent nie jest w stanie wymienić lub zapewnić zgodności z przeznaczeniem reklamowanych felg (np. zakończono produkcję reklamowanego towaru), Klient ma prawo do zwrotu ceny zakupu felgi.
 11. W przypadku uzasadnionej reklamacji Klientowi przysługuje prawo do zwrotu kosztów przesyłki według stawek Producenta.
 12. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji Klient pokrywa koszty przesyłki w obie strony.
 13. Zgłoszenie reklamacji oznacza akceptację powyższych warunków.
 14. Dla wszystkich spraw nie objętych warunkami niniejszej gwarancji mają zastosowanie przepisy art. 577 oraz 581 Kodeksu Cywilnego.
 15. Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Klienta (wobec Sprzedawcy) wynikających z niezgodności towaru z umową w oparciu o Ustawę z 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego.
Wybierz rozmiar

Rozmiar to inaczej szerokość i średnica felgi wyrażona w calach (1cal = 25.4mm). Średnica to podstawowy parametr, kupując felgi ich średnica i szerokość powinna pasować do opon. Na lato zalecamy montaż felg o 1-2 cale większych niż rozmiar seryjny. Większa średnica felg powoduje konieczność zastosowania opon o niższym profilu, co ma wpływ na komfort jazdy. UWAGA! Zmieniając średnicę felg na mniejszą niż aktualnie zamontowana w aucie upewnij się, czy nie spowoduje to konfliktu z układem hamulcowym. Jeśli nie masz pewności, jaki rozmiar powinny mieć felgi do Twojego auta skorzystaj z naszego konfiguratora.

Czytaj więcej

Zastosuj

Rozstaw śrub to parametr, na który składają się 2 wartości: ilość otworów mocujących oraz podawana w milimetrach (mm) średnica okręgu tworzonego przez otwory na śruby. Jeśli nie masz pewności, jaki rozstaw śrub powinny mieć felgi do Twojego auta skorzystaj z naszego konfiguratora.

Czytaj więcej

Zastosuj

Odsadzenie ET (offset) to wyrażona w milimetrach odległość płaszczyzny montażowej od płaszczyzny symetrii felgi. Im miejsze ET tym felga bardziej wystaje na zewnątrz auta. Jeśli zależy Tobie, aby optycznie wypełnić nadkole wybierz najmniejsze dostępne ET, a jeśli planujesz używać zimą łańcuchów śniegowych - największe. UWAGA! Nie sugeruj się wartością ET dla seryjnych felg, gdyż parametr ten jest ściśle powiązany z szerokością felgi.

Czytaj więcej

Zastosuj
6.50x16
4x100.00
38,00
63,40
387
PROMOCJA! Przy zakupie kompletu felg oznaczonych tą ikoną możesz zakupić markowy zestaw zabezpieczający McGard w cenie 129 zł. Dowiedz się więcej
8,00x18
5x120.00
50,00
65,10
22.10.2021
Oznacza to, że felgi są dostępne na naszym magazynie i zostaną dostarczone w dniu 22.10.2021. Podany termin dotyczy wyłącznie przesyłek kurierskich na adres klienta w Polsce, z płatnością za pobraniem. W pozostałych przypadkach wysyłka w 24h robocze od złożenia zamówienia lub otrzymania płatności.

Dostawa zawsze gratis już od 1 sztuki.
479
Wybrana felga
 • Rozmiar 6.50x16
 • Rozstaw śrub 4x100.00
 • Odsadzenie ET 38,00
 • Otwór centralny 63,40
 • Kolor czarny
 • Wzór pięcioramienny
Pokaż inne rozmiary
Ilość x
Cena 387 zł/szt.
= 0

Dostawa gratis

Kupuję

Nie jesteś pewien? Zadzwoń do eksperta: 52 341 88 80 Lub zapytaj o ofertę do Twojego auta

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie