Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 16 inne dni
 • Poniedziałek nieczynna
 • Wtorek 8 - 20
 • Środa 8 - 20
 • Czwartek 8 - 20
 • Piątek 8 - 20
 • Sobota 8 - 16
 • Niedziela nieczynna

Wybierz rozmiar

x
Opony typu Run Flat umożliwiają jazdę nawet po utracie ciśnienia w oponach w wyniku np. przebicia lub innych uszkodzeń eksploatacyjnych. W bocznych ściankach opony typu Run Flat znajduje się specjalna gumowa wkładka, która amortyzuje utratę ciśnienia. Wzmocniona jest również stopka opony przylegająca do felgi. Do opon typu Run Flat należy stosować felgi ze specjalnym kołnierzem (EH2+), który zagwarantuje, że opona nie zsunie się z obręczy w przypadku nagłej utraty ciśnienia.

Nie wybrano pojazdu

Pomożemy Tobie znaleźć tylko felgi dopasowane do samochodu.
Wybierz pojazd

Masz już opony? Podaj rozmiar:

Opony typu Run Flat umożliwiają jazdę nawet po utracie ciśnienia w oponach w wyniku np. przebicia lub innych uszkodzeń eksploatacyjnych. W bocznych ściankach opony typu Run Flat znajduje się specjalna gumowa wkładka, która amortyzuje utratę ciśnienia. Wzmocniona jest również stopka opony przylegająca do felgi. Do opon typu Run Flat należy stosować felgi ze specjalnym kołnierzem (EH2+), który zagwarantuje, że opona nie zsunie się z obręczy w przypadku nagłej utraty ciśnienia.

OZ SUPERTURISMO GT - GRIGIO CORSA 4x114.30

certyfikowany sprzedawca
OZ SUPERTURISMO GT GRIGIO CORSA
Felga OZ SUPERTURISMO GT to idealny wybór dla miłośników dynamicznych projektów, którym zależy na orzeźwieniu stylistyki swojego auta. Felgę tworzy wiele smukłych ramion, które z łatwością powiększają koła samochodu. Ten szprychowy wzór osadzony na masywnym centrum felgi to bardzo trwała konstrukcja, która nigdy nie wyjdzie z mody, zawsze będzie dobrze komponować się z wyglądem wielu różnych aut widzianych na ulicach. <

2. Dostępne rozmiary
Felgi OZ SUPERTURISMO GT GRIGIO CORSA dedykowane są do szerokiej gamy aut i występują w rozmiarach 18 do 20 cali.

3. Technologia produkcji
Felgi OZ SUPERTURISMO GT GRIGIO CORSA zostały odlane metodą niskociśnieniową .

4. Co wchodzi w skład kompletu
Do kompletu felg OZ SUPERTURISMO GT GRIGIO CORSA klient otrzymuje dekielki (zaślepki) z logo producenta oraz (jeśli są niezbędne) śruby lub nakrętki (w zależności od modelu auta) i pierścienie centrujące.

Czytaj więcej lub zobacz wszystkie produkty tego producenta

 1. Na felgi aluminiowe OZ oraz MSW udzielamy gwarancji na okres 2 lat od daty zakupu.
 2. Podstawę rozpatrywania gwarancji stanowi dowód zakupu towaru.
 3. Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać dokładny opis przyczyny reklamacji oraz warunków ujawnienia wady reklamowanego towaru.
 4. Produkt należy dostarczyć w opakowaniu umożliwiającym jego ewentualny zwrot do producenta.
 5. Gwarancja obejmuje wady technologiczne towaru.
 6. Producent nie odpowiada za uszkodzenia eksploatacyjne – mechaniczne, bądź powłoki lakierniczej wynikające z niewłaściwej eksploatacji kół, niezgodne z zaleceniami producenta.
 7. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku dokonania jakichkolwiek napraw obręczy, jak również zastosowania innych niż oryginalne elementów montażowych (śruby, nakrętki, pierścienie centrujące).
 8. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w czasie transportu towaru.
 9. Gwarancja nie dotyczy kosztów związanych z wymianą towaru reklamowanego (montaż, demontaż felg).
 10. Gwarancja nie obejmuje rekompensaty za utratę czasu, czasową niesprawność pojazdu czy związane ze złożeniem reklamacji niedogodności lub koszty. Odpowiedzialność Gwaranta ograniczona jest do wartości odpowiadającej cenie reklamowanego towaru.
 11. Reklamacja winna być rozpatrzona w terminie 14 dni roboczych od jej zgłoszenia, o ile nie zaistnieje konieczność wysłania reklamowanego towaru do producenta i przeprowadzenia niezbędnych badań.
 12. W szczególnych przypadkach, kiedy dotrzymanie terminu 14 dni będzie niemożliwe z przyczyn niezależnych od Gwaranta, wykonanie obowiązków gwarancyjnych może nastąpić w terminie nie przekraczającym 45 dni od daty zgłoszenia reklamacji, na co kupujący zgłaszając reklamację z tytułu gwarancji wyraża zgodę.
 13. W przypadku uznania gwarancji, wymiana reklamowanego towaru następuje na koszt sprzedawcy.
 14. W razie nie uznania gwarancji wszelkie koszty transportowe, wraz z kosztem transportu do producenta, ponosi składający reklamację.
 15. W pozostałym zakresie warunki gwarancji reguluje Kodeks Cywilny.
Wybierz rozmiar

Rozmiar to inaczej szerokość i średnica felgi wyrażona w calach (1cal = 25.4mm). Średnica to podstawowy parametr, kupując felgi ich średnica i szerokość powinna pasować do opon. Na lato zalecamy montaż felg o 1-2 cale większych niż rozmiar seryjny. Większa średnica felg powoduje konieczność zastosowania opon o niższym profilu, co ma wpływ na komfort jazdy. UWAGA! Zmieniając średnicę felg na mniejszą niż aktualnie zamontowana w aucie upewnij się, czy nie spowoduje to konfliktu z układem hamulcowym. Jeśli nie masz pewności, jaki rozmiar powinny mieć felgi do Twojego auta skorzystaj z naszego konfiguratora.

Czytaj więcej

Zastosuj

Rozstaw śrub to parametr, na który składają się 2 wartości: ilość otworów mocujących oraz podawana w milimetrach (mm) średnica okręgu tworzonego przez otwory na śruby. Jeśli nie masz pewności, jaki rozstaw śrub powinny mieć felgi do Twojego auta skorzystaj z naszego konfiguratora.

Czytaj więcej

Zastosuj

Odsadzenie ET (offset) to wyrażona w milimetrach odległość płaszczyzny montażowej od płaszczyzny symetrii felgi. Im miejsze ET tym felga bardziej wystaje na zewnątrz auta. Jeśli zależy Tobie, aby optycznie wypełnić nadkole wybierz najmniejsze dostępne ET, a jeśli planujesz używać zimą łańcuchów śniegowych - największe. UWAGA! Nie sugeruj się wartością ET dla seryjnych felg, gdyż parametr ten jest ściśle powiązany z szerokością felgi.

Czytaj więcej

Zastosuj
7.00x16
4x114.30
42,00
75,10
1 091

Kup felgi na eRaty Decyzja w 15 minut! Dowiedz się więcej > Symulator e-rat >

Wybrana felga
 • Rozmiar 7.00x16
 • Rozstaw śrub 4x114.30
 • Odsadzenie ET 42,00
 • Otwór centralny 75,10
 • Kolor grafitowy
 • Wzór szprychowy
Pokaż inne rozmiary
Ilość x
Cena 1 091 zł/szt.
= 0

Dostawa gratis

Kupuję
Kup felgi na raty Już od 12 x

eRaty banku Santander Zobacz więcej

Kup na raty

Nie jesteś pewien? Zadzwoń do eksperta: 52 341 88 80

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.