Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Kalkulator ET Felgi

Skorzystaj z naszego narzędzia pozwalającego sprawdzić jak daleko będzie wystawać nowa felga od strony zewnętrznej auta oraz od strony zawieszenia. Dokładniejsze informacje na temat znajdziesz w artykule Szerokość felgi i odsadzenie ET (offset)

Aby skorzystać z naszego narzędzia, zainstaluj Microsoft Silverlight, klikając w poniższy przycisk.


Get Microsoft Silverlight

Instalacja zajmuje niecałą minutę i jest w pełni bezpieczna (Dowiedz się więcej)

Jeżeli mimo wszystko nie chcesz instalować MS Silverlight, poniżej udostępniamy uproszczoną wersję kalkulatora. Zalecamy jednak instalację MS Silverlight.

Felga Szerokość Offset (ET)
Obecna felga
Nowa felga
Od strony zewnętrznej: Nowa felga będzie wystawać mm MNIEJ od obecnej
Od strony zewnętrznej: Nowa felga będzie wystawać mm WIĘCEJ od obecnej
Od strony zawieszenia: Nowa felga będzie wystawać mm MNIEJ od obecnej
Od strony zawieszenia: Nowa felga będzie wystawać mm WIĘCEJ od obecnej
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.