Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela 10 - 18

Felgi aluminiowe ALCAR na sezon letni 2013

  • 2013-04-08
  • autor: FELGI.PL
Sprawdź jakie nowości w felgach aluminiowych na sezon letni 2013 przygotował Alcar.
logo grupy alcar
Felgi produkowane w ramach grupy Alcar charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania i oryginalnym designem.

Status marki Alcar

Grupa Alcar to międzynarodowy lider produkcji i sprzedaży felg aluminiowych. Do grupy wchodzą marki: AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO. Główna siedziba producenta mieści się w Hirtenbergu w Austrii. Alcar produkuje felgi zarówno do aut osobowych, lekkich samochodów terenowych, ale także aut typu off-road. Oddział Alcar Polska został powołany w 1999 roku. Od tamtej pory felgi z tej grupy cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Klienci mogą wybierać wyposażenie dla swojego samochodu spośród ogromnego wachlarza wzorów, rozmiarów (począwszy od 13'' aż do 22'') czy kolorów.

Każda z marek należących do Alcar przygotowała na sezon letni 2013 porcję zupełnie nowych wzorów. Prezentujemy je poniżej.

Nowości marki AEZ

AEZ Bridge

Felga dostępna jest w rozmiarach od 17 do 19 cali, w jasnym - AEZ Bridge (Highgloss) i ciemnym kolorze - AEZ Bridge dark (schwartz matt). 

felga aluminiowa aez bridge
AEZ Bridge w kolorze highgloss. 

felga aluminiowa aez bridge dark
AEZ Bridge dark (schwartz matt).

AEZ Genua

Obręcze przeznaczone są wyłącznie dla samochodów marki Audi. Dostępne są dwie wersje: jasna - AEZ Genua (w kolorze highgloss) i ciemna - AEZ Genua dark (schwartz matt / frontpoliert). Obie występują w rozmiarach od 17 do 19 cali. 

felga aluminiowa aez genua
AEZ Genua w kolorze highgloss. 

felga aluminiowa aez genua dark
AEZ Genua dark (schwartz matt/frontpoliert).

AEZ Reef

Koła dostępne są w dwóch wersjach - dla zwykłych aut osobowych - AEZ Reef (w rozmiarach od 17 do 19 cali) i dla samochodów typu SUV - AEZ Reef SUV (w rozmiarach od 19 do 20 cali). 

felga aluminiowa aez reef
Wersja felgi dla zwykłych samochodów osobowych nie różni się wyglądem od opcji dla SUV-ów.

Nowości marki DOTZ

DOTZ Fast Fifteen

Koło dostępne jest w czterech wersjach kolorystycznych: jasnej (DOTZ Fast Fifteen Blaze), ciemnej DOTZ Fast Fifteen (schwarz matt / frontpoliert), które występują w rozmiarach od 17 do 20 cali i w dwóch kolorowych - czerwonej DOTZ Fast Fifteen red edt. (schwarz matt / rot frontpoliert) i zielonej DOZT Fast Fifteen green edt. (schwarz matt / grün frontpoliert). Czerwona wersja dostępna jest w rozmiarach od 18 do 20 cali, a zielona od 18 do 19 cali.

felga aluminiowa dotz fast fifteen blaze 
DOTZ Fast Fifteen blaze.

felga aluminiowa dotz fast fifteen
Ciemna wersja felgi DOTZ Fast Fifteen. 

felga aluminiowa DOTZ Fast Fifteen red edt.
DOTZ Fast Fifteen red edt.

felga aluminiowa DOTZ Fast Fifteen green edt.
DOTZ Fast Fifteen green edt.

Nowości marki DEZENT

Dezent RN

Felga dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: jasnej - Dezent RN (highgloss) i ciemnej Dezent RN dark (schwarz glänzend / frontpoliert). Występuje w rozmiarach od 15 do 18 cali. 

felga aluminiowa dezent RN
Dezent RN w kolorze highgloss. 

felga aluminiowa dezent rn dark
Dezent RN dark.

Nowości marki ENZO

ENZO G

Felga ENZO G produkowana jest tylko w srebrnym kolorze i w rozmiarach od 14 do 18 cali.

Felga aluminiowa ENZO G
ENZO G.

Dodaj komentarz
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie