Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Narzędzia do Felg

Kalkulator ETPrzejdź do strony z kalkulatorem ET

Kalkulator ET
Nie wiesz czy możesz zmienić felgi na szersze lub węższe? Tutaj sprawdzisz jaki wpływ na możliwość montażu ma zmiana szerokości lub parametru ET.

Tabela ciśnieńPrzejdź do strony z tabelą ciśnień

Tabela ciśnień
Zapoznaj się z zalecanymi wartościami ciśnień gazu nośnego w oponach wybranego pojazdu, z podziałem na oś przednią i tylną i uwzględnieniem minimalnego i maksymalnego obciążenia pojazdu.

Zamienniki oponPrzejdź do strony z zamiennikami opon

Zamienniki opon
Wybierasz felgi o średnicy innej niż zalecana? lub chcesz założyć opony o niestandardowym dla Twego auta rozmiarze? Tu znajdziesz pomoc w wyborze zamienników.

Konserwacja felgPrzejdź do strony o konserwacji felg

Konserwacja felg
Zastanawiasz się, jak najlepiej zadbać o felgi i przedłużyć czas ich eksploatacji? Przygotowaliśmy kilka porad, które pozwolą Ci skutecznie oraz bezpiecznie wyczyścić felgi Twojego samochodu.
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.