Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 16 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Wybierz rozmiar

x
Opony typu Run Flat umożliwiają jazdę nawet po utracie ciśnienia w oponach w wyniku np. przebicia lub innych uszkodzeń eksploatacyjnych. W bocznych ściankach opony typu Run Flat znajduje się specjalna gumowa wkładka, która amortyzuje utratę ciśnienia. Wzmocniona jest również stopka opony przylegająca do felgi. Do opon typu Run Flat należy stosować felgi ze specjalnym kołnierzem (EH2+), który zagwarantuje, że opona nie zsunie się z obręczy w przypadku nagłej utraty ciśnienia.

Galeria zdjęć felg na autach

Wyświetlane pojazdy
Wyświetlane felgi
Popularność

Każdy miłośnik motoryzacji lubi podziwiać doskonale prezentujące się samochody. Tym lepiej, jeśli są stuningowane, posiadają efektownie błyszczący lakier i oryginalne felgi aluminiowe. Dodatkowym autem jest zaprezentowanie takiego auta w ciekawej scenerii.

Prezentujemy najlepsze zdjęcia samochodów na felgach aluminiowych. Dodaj zdjęcie swojego samochodu z felgami aluminiowymi, zostań współautorem naszej galerii aut i wygraj cenne nagrody.

Felgi aluminiowe każdemu samochodowi nadają dynamiczny charakter. Auto wygląda na nich bardziej agresywnie i prezentuje się bardzo efektownie. Bardzo dobrze dobrane felgi do danego samochodu tworzą doskonały efekt, który warto uwiecznić na fotografii. W tym celu powstała nasza galeria zdjęć samochodów na felgach aluminiowych. Posiadasz zdjęcie samochodu, którym chcesz się pochwalić przed innymi użytkownikami? Dodaj je teraz i dołącz do wspólnej zabawy!

Zdjęcia samochodów zostały podzielone na kategorie. Poszukując konkretnego modelu auta, producenta felg i ich rozmiaru skorzystaj z wybieraka. Nasza galeria aut powiększa się z dnia na dzień o nowe fotografie, modele samochodów i felg aluminiowych. Po odnalezieniu interesującego zdjęcia samochodu na felgach aluminiowych możesz je ocenić na zasadzie „podoba mi się”/ „nie podoba mi się” oraz dodać swój komentarz do fotografii.

Na podstawie dodanych zdjęć samochodów będą tworzone rankingi najlepszych fotografii. Autorzy 3 zdjęć, które uzyskają najwyższe noty, co miesiąc są nagradzani wartościowymi upominkami. Warto więc dodawać zdjęcia swoich samochodów na felgach aluminiowych.

Ważna uwaga: dodawane zdjęcie samochodu musi przedstawiać całą sylwetkę auta i eksponować felgi aluminiowe. Minimalny rozmiar zdjęcia wynosi 800x600 pikseli, a maksymalny rozmiar pliku to 6 MB. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zabawie i życzymy powodzenia w konkursie!

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.