Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe Uniwheels na sezon letni 2013

  • 2013-04-12
  • autor: FELGI.PL
Poznaj najnowsze projekty felg aluminiowych na sezon letni 2013 z grupy Uniwheels.
felgi aluminiowe uniwheels
Część nowych projektów grupy Uniwheels na sezon letni 2013.

Charakter grupy Uniwheels

Uniwheels to jeden z liderów w produkcji felg na rynku wtórnym. Grupa ta specjalizuje się w produkcji felg aluminiowych metodą odlewu ciśnieniowego już od ponad 40 lat. W ramach grupy Uniwheels działają takie marki, jak: ATS, Rial, Alutec i Anzio, które znane są na rynkach całego świata. Oferta grupy Uniwheels zawiera felgi dla wszystkich typów samochodów. Nowości na sezon letni 2013 przygotowały 3 marki: ATS, Rial i Alutec. Poniżej znajdziesz wykaz tych nowości, kolory i rozmiary w jakich są dostępne oraz linki kierujące Cię bezpośrednio do oferty.

Naszym zdaniem

Grupa producentów Uniwheels zaprezentowała w tym roku nieco mniej nowości niż producenci grupy ALCAR. Wszystkie poniżej przedstawione projekty w równym stopniu zasługują na uwagę, a wyposażone w nie samochody prezentują się bardzo atrakcyjnie. Nowości z oferty producenta ATS zaliczane są do najwyższej klasy produktów. Z kolei po nowościach z logo Alutec widać, że przy tworzeniu projektów marka myślała o młodych amatorach tuningu, którzy szukają czegoś, co wyróżni ich auta. Rial znany jest już z tego, że uderza raczej w klasyczne i ponadczasowe wzory, tym samym zadowalając kierowców, którzy chcą dobrze podkreślić stylistykę auta, a nie ją na nowo zbudować za pomocą kół. 

Nowości marki ATS

ATS Sprintlight

ATS Sprintlight dostępna jest tylko w ciemnym kolorze (racing black anodized). Felga dostępna jest w rozmiarach od 19 do 20 cali. 

felga aluminiowa ats sprintlight
ATS Sprintlight. 

ATS Superlight

ATS Superlight dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych - jasnej (ATS Superlight) i ciemnej (ATS Superlight black). Koło występuje w rozmiarach od 19 do 20 cali. Jasna wersja pojawiła się na rynku już w sezonie 2012, teraz dołączyła do niej wersja black.

W ramach ciekawostki warto wspomnieć, że ten model felgi powstał z myślą o McLarenie MP4-12C. 

felga aluminiowa ats superlight mclaren
ATS Superlight na McLarenie MP4-12C.

Wysoka cena obu modeli (zarówno ATS Sprintlight, jak i ATS Superlight) wynika z tego, że felgi są kute. Więcej o tym czym są felgi kute przeczytasz w artykule "Metody produkcji felg aluminiowych". 

felga aluminiowa ats superlight black
ATS Superlight black. 

Nowości marki Alutec

Alutec Burnside 5

Marka Alutec w tegorocznych nowościach zaprezentowała 2 modele felg o bardzo podobnym wzorze. Oba koła różnią się jedynie liczbą ramion. Konstrukcja Alutec Burnside 5 opiera się na 5 podwójnych ramionach. Felga również dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: jasnej - Alutec Burnside 5 (polar silver) i ciemnej - Alutec Burnside 5 black. Koło dostępne jest w rozmiarach od 15 do 18 cali. 

felga aluminiowa alutec burnside 5 dark
Alutec Burnside 5 black.

felga aluminiowa alutec burnside 5 na nissanie gtr
Alutec Burnside 5 na Nissanie GTR. 

felga aluminiowa alutec burnside 5 polar
Alutec Burnside 5 w kolorze polar silver.

Alutec Burnside 4

Alutec Burnside 4 to taki sam wzór jak Alutec Burnside 5, ale opiera się już na strukturze 4 ramion. Felga ta dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: jasnej - Alutec Burnside 4 (polar silver) i ciemnej - Alutec Burnside 4 black. Obie wersje dostępne są w rozmiarach od 15 do 16 cali. 

felga aluminiowa alutec burnside 4 polar
Alutec Burnside 4 w kolorze polar. 

felga aluminiowa alutec burnside 4 black
Alutec Burnside 4 black.

Nowości marki Rial

Rial Bavaro

Rial Bavaro jest dostępne tylko w srebrnej wersji kolorystycznej i w rozmiarach od 15 do 18 cali. 

felga aluminiowa rial bavaro 
Rial Bavaro.

Rial Norano

Felga dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: jasnej - Rial Norano (sterling silver) i ciemnej - Rial Norano black. Koło występuje w rozmiarach od 17 do 18 cali. Projekt ten jest następcą nie produkowanego już Rial Nogaro. 

felga aluminiowa rial norano silver
Rial Norano w kolorze sterling silver. 

felga aluminiowa rial norano black
Rial Norano black.

Wkrótce zaprezentujemy kolejne nowości, m.in. włoskich i niemieckich producentów. 

Dodaj komentarz
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.