Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

MAK Milano zdobywcą Oscara designu

  • 2015-05-05
  • autor: FELGI.PL

Felgi MAK Milano zdobyły wyróżnienie Red Dot Award – najbardziej prestiżową nagrodę w dziedzinie wzornictwa. Jak co roku przyznało ją Design Zentrum Nordhein Westfalen z siedzibą w niemieckim Essen.

Design felgi MAK Milano to połączenie prostoty i elegancji, która doskonale komponuje się z wyglądem samochodów różnych marek. Ramiona zbiegające się w centrum obręczy tworzą lekką, a zarazem dynamiczną konstrukcję podkreślającą charakter auta. MAK Milano to innowacyjny design, który idzie w parze z wytrzymałością i trwałością produktu.

MAK Milano Ford Focus
  
MAK Milano to połączenie nowoczesnego designu i ponadczasowej elegancji (fot. MAK).

O przyznaniu felgom MAK Milano wyróżnienia zdecydowało jury złożone z 38 osób. Sam producent obręczy MAK twierdzi, że nagroda jest dowodem na koncentrację firmy na nowoczesnym projektowaniu i utrzymaniu wysokiej jakości produktów.

Elegancja i innowacyjność

Autorem sukcesu jest Gianfranco Melegari, którego MAK określa jako doświadczonego i utalentowanego projektanta. Melegari, który współpracuje z MAK od początku istnienia firmy, jest właścicielem studia projektowego After Design, a jego celem jest „idealna równowaga formy oraz stosowanie nowych technologii i materiałów do tworzenia innowacyjnych produktów”.

Logo Red Dot
 
Red Dot to prestiżowa nagroda nazywana Oscarem designu.

MAK Milano były jednym z 4928 produktów z 56 krajów ocenianych przez jury. Od teraz na zwycięskich felgach będzie znajdowało się logo Red Dot, które jest rozpoznawanym na całym świecie symbolem jakości i prestiżu.

MAK będzie świętować swój sukces na gali Red Dot, która odbędzie się w Essen 29 czerwca 2015 roku. Wszystkie nagrodzone produkty, w tym MAK Milano będzie można oglądać w muzeum Red Dot w Niemczech przez cztery tygodnie po ceremonii w ramach specjalnej wystawy „Design on stage”.

Kliknij i sprawdź ofertę felg MAK Milano

Dodaj komentarz
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.