Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 16 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Sparco

  • 2011-10-03
  • autor: FELGI.PL

Firma Sparco mocno angażuje się w sporty motorowe. Jest między innymi partnerem zawodników, którzy startują w drifcie. Zalicza się do nich jeden z mistrzów tej dyscypliny - Federico Sceriffo. Dowiedz się więcej o włoskiej linii felg aluminiowych Sparco.

Sparco jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świece producentów akcesoriów do sportów motorowych, a OZ Racing to producent felg z 40-letnim doświadczeniem. Ekskluzywna kolekcja felg Sparco jest efektem współpracy tych firm zapoczątkowanej w 2009 roku. Umowa została podpisana przez Claudio Bernoniego, prezesa OZ Racing i Luciano Rodighiero, dyrektora generalnego Sparco. Był to początek linii felg łączących wyjątkową elegancję i sportowy charakter.

felgi sparco
Model felg Sparco Pista to połączenie elegancji i sportowego charakteru.

Felgi, które powstały w wyniku współpracy obu firm wskazują na ich włoskie dziedzictwo i sportowe pochodzenie. Produkowane są z maksymalnym zaangażowaniem przy użyciu materiałów najwyższej jakości oraz najbardziej zaawansowanych technologii konstrukcyjnych.

felgi sparco fiat 500
Linia felg Sparco, w tym wzór Rally eksponuje sportowe korzenie marki.

Felgi Sparco produkowane przez firmę O.Z. Racing posiadają certyfikat TÜV, a także zostały przetestowane przez LBF w dwuosiowym teście. Każda felga została poddana próbie wytrzymałości na dystansie 15 000 km. Miało to symulować warunki jazdy po torze wyścigowym i zagwarantować wysoką jakość, a co za tym idzie bezpieczeństwo felg z kolekcji Sparco.

felgi sparco honda civic
Alufelgi Sparco Drift charakteryzują się wyjątkową jakością wykonania.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji dotyczących felg aluminiowych Sparco, skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy udzielą Ci fachowej porady dotyczącej wybranych przez Ciebie felg.

Dodaj komentarz
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.