Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Włoskie felgi aluminiowe na sezon letni 2013

  • 2013-04-18
  • autor: Felgi.PL
Naciesz oko najnowszymi projektami rodem z Włoch. Odważ się i odśwież swoje auto którymś z poniższych wzorów.
oz racing oz ultraleggera hlt
OZ Ultraleggera HLT (fot. ozracing.com).

Charakter włoskich projektów

Felgi aluminiowe zaprojektowane przez włoskie marki charakteryzują się nieprzeciętnym designem i świetną jakością. Czasami za te modele zapłacimy więcej, ale nasze koszty zwrócą się potem z nawiązką. Felgi takich marek, jak MAK, OZ, MSW, Sparco, Speedline służą przez długi czas, a ich design nigdy się nie nudzi. Koła marki MAK to chyba najbardziej klasyczne projekty spośród wszystkich zaprezentowanych poniżej. Oferta tego producenta to coś idealnego dla kierowców lubiących nowoczesne wzory w klasycznej kolorystyce. Z kolei projekty z logo OZ to raczej coś dla odważnych. Oprócz ekscentrycznych konstrukcji pełno tu oryginalnych kolorów, które skutecznie skupiają na sobie uwagę. Felgi marki MSW to projekty wykorzystujące awangardowe wzory. Koła te świetnie nadają się do większości popularnych samochodów osobowych. Kolejna włoska marka Sparco specjalizuje się w produkcji wyposażenia do sportowych aut, ale i właściciele standardowych samochodów mogą sobie na nie pozwolić. Ich wzory nigdy nie wychodzą z mody, a do tego świetnie nadają się do trudniejszych warunków (szybkiej jazdy itp.). Podobny charakter ma ostatnia włoska marka w zestawieniu - Speedline. Na ten sezon proponuje ona kierowcom modele w dużych rozmiarach i o zaawansowanej metodzie produkcji. Miłego wybierania!

Nowości marki MAK

MAK München

MAK München powstała specjalnie dla samochodów marki BMW. Koło dostępne jest w 3 wersjach kolorystycznych: MAK München silver, MAK München Mattblack i MAK München gunmetalmirror. Felga występuje w rozmiarach od 19 do 20 cali. 

felga aluminiowa mak munchen
MAK München. 

felga aluminiowa mak munchen black
MAK München black.

MAK Fatale

Felga MAK Fatale dostępna jest w 3 wersjach kolorystycznych: MAK Fatale silvermirror, MAK Fatale iceblack i MAK Fatale mattblack. Koło występuje w rozmiarach od 17 do 19 cali. 

felga aluminiowa mak fatale
MAK Fatale (w kolorze silvermirror).

felga aluminiowa mak fatale mattblack
MAK Fatale (w kolorze mattblack). 

Przy okazji nowości na 2013 r. warto wspomnieć też o najgłośniejszej premierze marki MAK w 2012 r. tj. o modelu MAK Gothenburg. W naszej ofercie znajdziesz ją w grafitowym kolorze - MAK Gothenburg Ice Titan (od 16 do 17 cali) i w wersji MAK Gotheburg Italia Ice Titan (18 cali). Koło powstało specjalnie dla samochodów marki Volvo:

felgi aluminiowe mak gotheburg volvo xc60
MAK Gotheburg na Volvo XC60.

Nowości marki OZ

OZ Formula HLT

OZ Formula HLT dostępna jest w kolorze grafitowym i w rozmiarze 18 cali. Dekielek zakrywający śruby jest imitacją centerlocka (rozwiązanie znane m.in. z Porsche 911 Turbo). 


Prezentacja OZ Formula HLT. 

OZ Italia 150

Felga dostępna jest w dwóch wykończeniach: srebrnym (OZ Italia 150) i grafitowym (OZ Italia 150 Graphite). Koło występuje w rozmiarach od 17 do 19 cali. 

felga aluminiowa oz italia 150
OZ Italia 150 w srebrnym wykończeniu.

felga aluminiowa oz italia 150 graphite
OZ Italia 150 Graphite.

OZ Superforgiata 5 Fori

Do rodziny felg OZ Superforgiata 5 Fori dołączyła felga w srebrnym polerowanym wykończeniu. Koło dostępne jest w rozmiarach od 19 do 20 cali. Jego parametry dostosowane są do takich samochodów, jak: Porsche, Audi R8, RS, BMW M czy Nissan GTR. 

felga aluminiowa oz superforgiata 5 fori
OZ Superforgiata 5 Fori.

OZ Superturismo GT

Kolejna nowość w dostępnej juz na rynku rodzinie. Tym razem chodzi o paletę felg OZ Superturismo GT. Do modeli w srebrnym (OZ Superturismo GT) i czarnym wykończeniu (OZ Superturismo GT Black) dołączył właśnie model OZ Superturismo GT w kolorze Grigio Corsa. Koło występuje w rozmiarach od 14 do 19 cali. 

felga aluminiowa oz superturismo gt grigio corsa
OZ Superturismo GT w kolorze Grigio Corsa.

OZ Sahara 5

OZ Sahara 5 dostępna jest w srebrno-grafitowej wersji kolorystycznej i w rozmiarach od 17 do 18 cali. 

felga aluminiowa oz sahara 5
OZ Sahara 5 w kolorze Graphite.

OZ Sahara 6

Oprócz wersji z 5 ramionami OZ proponuje też wzór z 6 ramionami. OZ Sahara 6 występuje w rozmiarach 17, 18 i 20 cali. 

felga aluminiowa oz sahara 6
OZ Sahara 6 w kolorze Graphite.

OZ X5B

Felga OZ X5B dostępna jest w rozmiarach od 16 do 19 cali. Koło występuje w wersji grafittowej z polerowanym rantem. 

felga aluminiowa oz x5b
OZ X5B. 

OZ Alleggerita HLT 

Do szerokiej oferty felg z rodziny OZ Alleggerita HLT dołączył właśnie model OZ Alleggerita HLT w kolorze Acid green. Oprócz tego koloru felga dostępna jest też w białym (OZ Alleggerita HLT White), srebrnym (OZ Alleggerita HLT Titanum), czarnym (OZ Allegerita HLT Black), grafitowym (OZ Alleggerita HLT Graphite), złotym (OZ Allegerita HLT Gold), czerwonym (OZ Alleggerita HLT Red), pomarańczowym (OZ Alleggerita HLT Orange) i niebieskim kolorze (OZ Alleggerita HLT Blue). Koło dostępne jest w rozmiarach od 16 do 18 cali. 

felga aluminiowa oz allegerita hlt acid green
OZ Allegerita HLT Acid green.

OZ Ultraleggera HLT 

OZ Ultraleggera HLT w kolorze Acid green zasila w tym sezonie obecną już jakiś czas na rynku rodzinę felg OZ Ultraleggera HLT, które dostępne są w wielokolorowych wykończeniach. W ofercie felgi.pl znajdziesz OZ Ultraleggera HLT w kolorze srebrnym. Koło wsytępuje w rozmiarach od 19 do 20 cali.

felga aluminiowa oz ultraleggera hlt acid green
OZ Ultraleggera HLT w kolorze Acid Green.

Nowości marki MSW

MSW 25

Model MSW 25 dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: jaśniejszej (MSW 25 Titanium polished - dostępna w rozmiarach od 15 do 19 cali), ciemniejszej (MSW 25 Titanium - dostępna w rozmiarach od 16 do 19 cali). 

felga aluminiowa msw 25 matt titanum full polished 
MSW 25 Titanium polished.

felga aluminiowa msw 25 matt titanium
MSW 25 Titanium. 

Nowości marki Sparco

Sparco Tarmac

Ten model felgi dostępny jest tylko w grafitowym kolorze - Sparco Tarmac Gun Metal. Koło występuje w rozmiarach od 17 do 18 cali. 

felga aluminiowa Sparco Tarmac
Sparco Tarmac w kolorze Gun Metal.

Sparco Terra

Felga dostępna jest w białym kolorze - Sparco Terra White i w rozmiarach od 16 do 17 cali. 

felga aluminiowa sparco terra white
Sparco Terra White.

Nowości marki Speedline

Speedline SL3 Forged

Nowością na sezon letni 2013 jest wersja w srebrnym kolorze - Speedline SL3 Forged (koło dostępne w rozmiarze 22 cali). W naszej ofercie znajdziesz też wersję w podwójnym kolorze - Speedline SL3 Cesare (czarny mat z polerowanym frontem), która dostępna jest w rozmiarach 19 i 21 cali. Felga w rozmiarze 21 cali dedykowana jest takim modelom samochodów, jak: Audi Q7, VW Touareg, Porsche Cayenne.

felga aluminiowa speedline SL3 Forged 
Speedline SL3 Forged w srebrnym kolorze. 

Speedline SL4 Forged

Speedline SL4 Forged dostępne jest w srebrnym kolorze i tylko w rozmiarze 22 cale. Model ten dedykowany jest takim modelom aut, jak: BMW X5 i X6, Audi Q7, VW Touareg, Porsche Cayenne, Mercedes GL i ML. 

felga aluminiowa speedline SL4 forged
Speedline SL4 Forged. 

Wysoka cena tych modeli felg wynika z tego, że wyprodukowane zostały metodą kutą. Więcej o sposobach produkcji felg przeczytasz w artykule "Metody produkcji felg aluminiowych".

Dodaj komentarz
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.