Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
 • Poniedziałek 8 - 20
 • Wtorek 8 - 20
 • Środa 8 - 20
 • Czwartek 8 - 20
 • Piątek 8 - 20
 • Sobota 8 - 16
 • Niedziela nieczynna

Wosk do felg RIMWAX marki Smartwax

 • 2010-08-19
 • autor: FELGI.PL

W dzisiejszych czasach gdy komplet felg niejednokrotnie kosztuje kilka lub kilkanaście tysięcy złotych, warto zabezpieczyć je przed czynnikami zewnętrznymi oraz zadbać o ich jak najlepszy wygląd. Powłoka lakiernicza lub chromowana na felgach jest szczególnie narażona na działanie wysokich temperatur, pył z klocków hamulcowych oraz wodę z solą (w sezonie zimowym). Dlatego też po dokładnym umyciu felg, zalecamy dodatkowo pokryć je cienką warstwą wosku do felg.Wosk do felg Smartwax RIMWAXRIMWAX to produkt stworzony w Kalifornii. Jest najpopularniejszym na rynku woskiem do felg aluminiowych oraz chromowanych. Czyści, poleruje i zabezpiecza felgi. Właściwości antystatyczne i nabłyszczające wosku gwarantują atrakcyjny wygląd felg oraz ułatwiają utrzymanie ich w czystości.


Właściwości:

 • zapewnia wysoki połysk oraz głębię koloru
 • zabezpiecza felgi przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
 • ogranicza odkładanie się pyłu z klocków hamulcowych nawet o 75%
 • przyśpiesza spływanie wody nie pozostawiając śladów i zacieków
 • zawarte w nim filtry UV zabezpieczają przed przebarwieniami oraz płowieniem
 • delikatne właściwości polerujące pozwalają usunąć lekkie zarysowania

Zastosowanie:

Sposób użycia wosku do felg RIMWAXJak stosować wosk do felg RIMWAX?Sposób użycia wosku do felg RIMWAX marki Smartwax


Na dokładnie umytą i osuszoną felgę nanosimy warstwę wosku RIMWAX, czekamy aż środek odparuje i wycieramy ściereczką z mikrofibry aż do uzyskania wysokiego połysku. W celu uzyskania maksymalnej ochrony można nałożyć kilka warstw. Unikalny skład pozwala na bezproblemowe nakładanie wosku w pełnym słońcu.

Porównanie felg przed i po zastosowaniu wosku RIMWAX marki Smartwax


Wosk RIMWAX może być również stosowany do czyszczenia felg – wystarczy nanieść go na gąbkę i wyczyścić powierzchnię felg. Wytrzeć do czysta ściereczką z mikrofibry, a następnie nanieść drugą zabezpieczającą warstwę wosku RIMWAX.


Smartwax


Kilka informacji o marce SMARTWAX

Od 1968 roku Chemical Guys oferuje miłośnikom motoryzacji rozwiązania najwyższej jakości, dostarczając profesjonalne produkty do pielęgnacji samochodów oraz auto detailingu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w produkcji kosmetyków oraz innowacyjnymi metodami i nowoczesną technologią stworzyli markę SMARTWAX, która jest pierwszą na świecie profesjonalną linią produktów przeznaczoną dla użytkowników indywidualnych.

Produkty marki SMARTWAX zapewniają szybkie uzyskanie profesjonalnego efektu, są wyjątkowo łatwe w użyciu, czyszczą, zabezpieczają, odżywiają i przedłużają efektowny wygląd Twojego auta. Jako jedyne produkty na rynku posiadają zapach, który jest przyjazny dla użytkownika. Kosmetyki SMARTWAX są przygotowane ze składników najwyższej jakości opartych o naturalne komponenty.

Właściwości wosku do felg RIMWAX marki Smartwax


Dodaj komentarz
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.