Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 16 inne dni
 • Poniedziałek 8 - 20
 • Wtorek 8 - 20
 • Środa 8 - 20
 • Czwartek 8 - 20
 • Piątek 8 - 20
 • Sobota 8 - 16
 • Niedziela nieczynna

Wybierz rozmiar

x
Opony typu Run Flat umożliwiają jazdę nawet po utracie ciśnienia w oponach w wyniku np. przebicia lub innych uszkodzeń eksploatacyjnych. W bocznych ściankach opony typu Run Flat znajduje się specjalna gumowa wkładka, która amortyzuje utratę ciśnienia. Wzmocniona jest również stopka opony przylegająca do felgi. Do opon typu Run Flat należy stosować felgi ze specjalnym kołnierzem (EH2+), który zagwarantuje, że opona nie zsunie się z obręczy w przypadku nagłej utraty ciśnienia.

Wybierz pojazd

Aby przymierzyć felgę musisz wybrać pojazd.

ATT 80 5x130.00 18"

certyfikowany sprzedawca
ATT 80
Cechy charakterystyczne felgi ATT 80 to klasyka z domieszką ekstrawagancji. Ten model felgi to uniwersalne wyposażenie, które stworzy harmonijny wygląd z wieloma różnymi autami na rynku. ATT 680 to felga polskiej produkcji charakteryzująca się bardzo dobrą jakością wykonania. Ten model to idealna propozycja dla osób, które szukają dobrego połączenia interesującego designu z funkcjonalnością. Nieregularne linie ramion dodają całości dynamizmu. Montaż tego koła wyposaży Twoje auto w nowoczesną stylistykę, a z drugiej strony podkreśli jego własny design.

1. Producent
Felgi ATT 80 produkowane są przez firmę Auto Tip-Top z Częstochowy. Producent ten to nasz jedyny rodzimy wytwórca felg ze stopów lekkich, który obecny jest na rynku od 1983 roku. Firma posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz długoletnie doświadczenie. Felgi ATT uzyskały certyfikaty i atesty bezpieczeństwa m.in.znak Bezpieczeństwa wydany przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji PIMOT w Warszawie. W roku 2004 firma wdrożyła system Zarządzania Jakością. ISO 9001.

2. Dostępne rozmiary
Felgi ATT 80 dedykowane są do wielu popularnych modeli aut obecnych na naszym rynku. Występują w rozmiarach od 16 do 18 cali

3. Technologia produkcji
Felgi ATT 80 zostały odlane metodą niskociśnieniową.

4. Co wchodzi w skład kompletu
Do kompletu felg ATT 80 klient otrzymuje dekielki (zaślepki) z logo producenta oraz (jeśli są niezbędne) śruby lub nakrętki (w zależności od modelu auta) i pierścienie centrujące.

zobacz wszystkie produkty tego producenta

 1. Na felgi AUTO TIP TOP udzielamy 5-letniej gwarancji licząc od daty zakupu.
 2. Felgi aluminiowe polerowane nie są przeznaczone do użytkowania w warunkach zimowych.
 3. Śruby oraz nakrętki dostarczane razem z felgami objęte są 2-letnim okresem gwarancyjnym.
 4. Reklamację będziemy rozpatrywać po:
  • wypełnienie zgłoszenia reklamacyjnego na formularzu producenta,
  • przedstawieniu przez Kupującego ważnego dowodu zakupu z datą sprzedaży reklamowanego wyrobu,
  • dostarczenie reklamowanego wyrobu.
 5. Wady ujawnione w okresie gwarancji będą usuwane bezpłatnie. Zobowiązujemy się do naprawy/wymiany towaru lub zwrotu kosztów w terminie do 21 dni roboczych od chwili otrzymania wadliwego produktu.
 6. W przypadku uzasadnionej reklamacji Klientowi przysługuje prawo do zwrotu kosztów przesyłki według stawek Producenta.
 7. Na czas rozpatrzenia reklamacji firma nie wydaje kół zastępczych.
 8. Gwarancja nie obejmuje wad wynikających z naturalnego zużycia obręczy, uszkodzeń mechanicznych, a także spowodowanych niewłaściwym montażem, składowaniem, konserwacją oraz użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem.
 9. Wszelkie nieautoryzowane naprawy lub przeróbki powodują utratę gwarancji ze skutkiem natychmiastowym.
 10. Gwarancja wygasa w przypadku stwierdzania użycia agresywnych środków chemicznych do czyszczenia obręczy.
 11. Producent zastrzega sobie prawo do zmiany warunków gwarancji. Nowe warunki gwarancji nie będą działać wstecz.
Wybierz rozmiar

Rozmiar to inaczej szerokość i średnica felgi wyrażona w calach (1cal = 25.4mm). Średnica to podstawowy parametr, kupując felgi ich średnica i szerokość powinna pasować do opon. Na lato zalecamy montaż felg o 1-2 cale większych niż rozmiar seryjny. Większa średnica felg powoduje konieczność zastosowania opon o niższym profilu, co ma wpływ na komfort jazdy. UWAGA! Zmieniając średnicę felg na mniejszą niż aktualnie zamontowana w aucie upewnij się, czy nie spowoduje to konfliktu z układem hamulcowym. Jeśli nie masz pewności, jaki rozmiar powinny mieć felgi do Twojego auta skorzystaj z naszego konfiguratora.

Czytaj więcej

Zastosuj

Rozstaw śrub to parametr, na który składają się 2 wartości: ilość otworów mocujących oraz podawana w milimetrach (mm) średnica okręgu tworzonego przez otwory na śruby. Jeśli nie masz pewności, jaki rozstaw śrub powinny mieć felgi do Twojego auta skorzystaj z naszego konfiguratora.

Czytaj więcej

Zastosuj

Odsadzenie ET (offset) to wyrażona w milimetrach odległość płaszczyzny montażowej od płaszczyzny symetrii felgi. Im miejsze ET tym felga bardziej wystaje na zewnątrz auta. Jeśli zależy Tobie, aby optycznie wypełnić nadkole wybierz najmniejsze dostępne ET, a jeśli planujesz używać zimą łańcuchów śniegowych - największe. UWAGA! Nie sugeruj się wartością ET dla seryjnych felg, gdyż parametr ten jest ściśle powiązany z szerokością felgi.

Czytaj więcej

Zastosuj
8,00x18
5x130.00
40,00
84,10
1 058
8.00x18
5x130.00
43,00
84,10
26.09.2023
Oznacza to, że felgi są dostępne na naszym magazynie i zostaną dostarczone w dniu 26.09.2023. Podany termin dotyczy wyłącznie przesyłek kurierskich na adres klienta w Polsce, z płatnością za pobraniem. W pozostałych przypadkach wysyłka w 24h robocze od złożenia zamówienia lub otrzymania płatności.

Dostawa zawsze gratis już od 1 sztuki.
639
8,00x18
5x130.00
50,00
71,60
1-2 dni robocze
Oznacza to, że felgi są dostępne na naszych oddziałach i zostaną dostarczone w ciągu 1-2 dni roboczych od złożenia zamówienia. Podany termin dotyczy wyłącznie przesyłek kurierskich na adres klienta w Polsce, z płatnością za pobraniem. W pozostałych przypadkach wysyłka w 24h robocze od otrzymania płatności. Podany termin realizacji jest szacunkowy i sprawdza się dla 97% zamówień złożonych w naszym sklepie.

Dostawa zawsze gratis już od 1 sztuki.
907

Kup felgi na eRaty Decyzja w 15 minut! Dowiedz się więcej > Symulator e-rat >

Wybrana felga
 • Rozmiar 8.00x18
 • Rozstaw śrub 5x130.00
 • Odsadzenie ET 43,00
 • Otwór centralny 84,10
 • Kolor srebrny
 • Wzór pięcioramienny
Pokaż inne rozmiary
Ilość x
Cena 639 zł/szt.
= 0

Dostawa gratis

Kupuję
Kup felgi na raty Już od 12 x

eRaty banku Santander Zobacz więcej

Kup na raty

Nie jesteś pewien? Zadzwoń do eksperta: 52 341 88 80

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.