Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 16 inne dni
 • Poniedziałek nieczynna
 • Wtorek 8 - 20
 • Środa 8 - 20
 • Czwartek 8 - 20
 • Piątek 8 - 20
 • Sobota 8 - 16
 • Niedziela nieczynna

Wybierz rozmiar

x
Opony typu Run Flat umożliwiają jazdę nawet po utracie ciśnienia w oponach w wyniku np. przebicia lub innych uszkodzeń eksploatacyjnych. W bocznych ściankach opony typu Run Flat znajduje się specjalna gumowa wkładka, która amortyzuje utratę ciśnienia. Wzmocniona jest również stopka opony przylegająca do felgi. Do opon typu Run Flat należy stosować felgi ze specjalnym kołnierzem (EH2+), który zagwarantuje, że opona nie zsunie się z obręczy w przypadku nagłej utraty ciśnienia.

Nie wybrano pojazdu

Pomożemy Tobie znaleźć tylko felgi dopasowane do samochodu.
Wybierz pojazd

Masz już opony? Podaj rozmiar:

Opony typu Run Flat umożliwiają jazdę nawet po utracie ciśnienia w oponach w wyniku np. przebicia lub innych uszkodzeń eksploatacyjnych. W bocznych ściankach opony typu Run Flat znajduje się specjalna gumowa wkładka, która amortyzuje utratę ciśnienia. Wzmocniona jest również stopka opony przylegająca do felgi. Do opon typu Run Flat należy stosować felgi ze specjalnym kołnierzem (EH2+), który zagwarantuje, że opona nie zsunie się z obręczy w przypadku nagłej utraty ciśnienia.

DOTZ Modular Beadlock dark 15"

certyfikowany sprzedawca
1. Producent
Felgi DOTZ produkowane są przez koncern Alcar.W roku 2004 grupa Alcar świętowała 20-lecie istnienia. Największy europejski dostawca felg stalowych i aluminiowych na tzw. rynek wtórny, został powołany do życia w roku 1984, w ramach holdingu BBV, z siedzibą w Hirtenbergu w południowej Austrii. Grupa Alcar dystrybuuje swoje produkty pod czterema markami felg aluminiowych AEZ, DEZENT, DOTZ, ENZO oraz jedną marką felg stalowych KFZ Stahlrad. Felgi aluminiowe dystrybuowane przez Alcar`a są produkowane przez AEZ Produktion GmbH w trzech zakładach na terenie Niemiec, jak również przez innych wiodących producentów felg aluminiowych. Ze swoją ofertą felg aluminiowych, grupa Alcar obsługuje wszystkie segmenty rynku. Pełna oferta do samochodów osobowych, terenowych i dostawczych, obejmuje 33 modele w 2,500 aplikacjach, w rozmiarach od 13" do 22".

2. Dostępne rozmiary
Felgi DOTZ Modular Beadlock dark dedykowane są do szerokiej gamy aut. Występują w rozmiarach 15 i 18 cali.

3. Technologia produkcji
Felgi DOTZ Modular Beadlock dark zostały odlane metodą niskociśnieniową.

4. Co wchodzi w skład kompletu
Do kompletu felg DOTZ Modular Beadlock dark klient otrzymuje (jeśli są niezbędne) śruby lub nakrętki (w zależności od modelu auta) i pierścienie centrujące.

zobacz wszystkie produkty tego producenta

 1. Przedmiotem gwarancji udzielonej zgodnie z postanowieniami niniejszej karty gwarancyjnej są felgi aluminiowe marki: AEZ, DOTZ, DEZENT i ENZO przeznaczone do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych, zwanych dalej Wyrobami.
 2. Gwarancji udziela się na okres 3 lat od daty sprzedaży do klienta finalnego.
 3. Warunkami rozpatrzenia gwarancji są:
  • wypełnienie zgłoszenia reklamacyjnego na formularzu Gwaranta,
  • dostarczenie reklamowanego Wyrobu,
  • przedłożenie wypełnionej Karty Gwarancyjnej,
  • przedłożenie dowodu zakupu Wyrobu,
  • na żądanie przyjmującego reklamację, lub Gwaranta – udostępnienie pojazdu do oceny stanu technicznego przez Gwaranta. Wszystkie powyższe warunki muszą być spełnione łącznie.
 4. Wszelkie reklamacje mogą być składane w punkcie sprzedaży w którym wystawiono kartę gwarancyjną, lub w punkcie sprzedaży wskazanym przez Gwaranta,nie później niż w ciągu dwóch tygodni od ujawnienia wady.
 5. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 30 dni roboczych od dnia zgłoszenia reklamacji.
 6. Gwarancja nie obejmuje rekompensaty za utratę czasu, za czasową niesprawność pojazdu, niewygodę, bądź inne związane ze złożeniem reklamacji niedogodności, lub koszty.
 7. W przypadku uznania reklamacji, Spółka może według własnego wyboru wymienić Wyrób na wolny od wad, lub wady te usunąć. Odbywa się to w jak najkrótszym terminie wynikającym z możliwości produkcyjnych dostawców Spółki i innych ciążących na nim zobowiązań. Strony mogą także uzgodnić udzielenie odpowiedniego rabatu od ceny. Jeśli Spółka nie jest w stanie, lub nie chce z powodu uzasadnionych kosztów, lub innych uzasadnionych przyczyn wymienić lub zapewnić zgodności z przeznaczeniem dowolnych towarów lub części, Klient ma prawo do otrzymania zwrotu ceny zakupionego Wyrobu.
 8. Na czas rozpatrzenia reklamacji Gwarant nie wydaje kół zastępczych.
 9. Złożenie reklamacji oznacza akceptację warunków gwarancji
 10. Niniejszą gwarancją nie są objęte jakiekolwiekWyroby naprawiane, bez względu na sposób i zakres naprawy, oraz na osobę która naprawiała Wyrób.
 11. Niniejszą gwarancją nie są również objęte Wyroby uszkodzone między innymi na skutek:
  • nieprawidłowego montażu, lub demontażu felg,
  • nieprawidłowej eksploatacji felg,
  • eksploatacji niezgodnie z przeznaczeniem, wynikającym z Katalogu felg aluminiowych,
  • złego stanu technicznego pojazdu, głównie związanego z układem jezdnym auta,
  • niewłaściwej konserwacji felg, a w szczególności użycia agresywnych środków chemicznych do ich czyszczenia, bądź zastosowania myjek wysokociśnieniowych z odległości mniejszej niż 20 cm od powierzchni felgi,
  • uszkodzeń mechanicznych takich jak: odkształcenia felgi w wyniku uderzenia, obtarcia powierzchniowe powłoki lakierniczej, bądź przebicia felgi przez ostre przedmioty,
  • nieprawidłowego przechowywania Wyrobów poprzez brak ich zabezpieczenia przed działaniem wilgoci, substancji żrących, lub bardzo wysokiej temperatury,
  • nieprawidłowego transportu Wyrobu przez Klienta,
  • wykorzystania pojazdu do celów sportowych,
  • wypadku drogowego.
Wybierz rozmiar

Rozmiar to inaczej szerokość i średnica felgi wyrażona w calach (1cal = 25.4mm). Średnica to podstawowy parametr, kupując felgi ich średnica i szerokość powinna pasować do opon. Na lato zalecamy montaż felg o 1-2 cale większych niż rozmiar seryjny. Większa średnica felg powoduje konieczność zastosowania opon o niższym profilu, co ma wpływ na komfort jazdy. UWAGA! Zmieniając średnicę felg na mniejszą niż aktualnie zamontowana w aucie upewnij się, czy nie spowoduje to konfliktu z układem hamulcowym. Jeśli nie masz pewności, jaki rozmiar powinny mieć felgi do Twojego auta skorzystaj z naszego konfiguratora.

Czytaj więcej

Zastosuj

Rozstaw śrub to parametr, na który składają się 2 wartości: ilość otworów mocujących oraz podawana w milimetrach (mm) średnica okręgu tworzonego przez otwory na śruby. Jeśli nie masz pewności, jaki rozstaw śrub powinny mieć felgi do Twojego auta skorzystaj z naszego konfiguratora.

Czytaj więcej

Zastosuj

Odsadzenie ET (offset) to wyrażona w milimetrach odległość płaszczyzny montażowej od płaszczyzny symetrii felgi. Im miejsze ET tym felga bardziej wystaje na zewnątrz auta. Jeśli zależy Tobie, aby optycznie wypełnić nadkole wybierz najmniejsze dostępne ET, a jeśli planujesz używać zimą łańcuchów śniegowych - największe. UWAGA! Nie sugeruj się wartością ET dla seryjnych felg, gdyż parametr ten jest ściśle powiązany z szerokością felgi.

Czytaj więcej

Zastosuj
5,50x15
5x139.70
5,00
108,25
17.08.2022
Oznacza to, że felgi są dostępne na naszym magazynie i zostaną dostarczone w dniu 17.08.2022. Podany termin dotyczy wyłącznie przesyłek kurierskich na adres klienta w Polsce, z płatnością za pobraniem. W pozostałych przypadkach wysyłka w 24h robocze od złożenia zamówienia lub otrzymania płatności.

Dostawa zawsze gratis już od 1 sztuki.
443
6.00x15
5x139.70
0,00
108,25
17.08.2022
Oznacza to, że felgi są dostępne na naszym magazynie i zostaną dostarczone w dniu 17.08.2022. Podany termin dotyczy wyłącznie przesyłek kurierskich na adres klienta w Polsce, z płatnością za pobraniem. W pozostałych przypadkach wysyłka w 24h robocze od złożenia zamówienia lub otrzymania płatności.

Dostawa zawsze gratis już od 1 sztuki.
429

Kup felgi na eRaty Decyzja w 15 minut! Dowiedz się więcej > Symulator e-rat >

Wybrana felga
 • Rozmiar 6.00x15
 • Rozstaw śrub 5x139.70
 • Odsadzenie ET 0,00
 • Otwór centralny 108,25
 • Kolor czarny
 • Wzór inny
Pokaż inne rozmiary
Ilość x
Cena 429 zł/szt.
= 0

Dostawa gratis

Kupuję
Kup felgi na raty Już od 12 x

eRaty banku Santander Zobacz więcej

Kup na raty

Nie jesteś pewien? Zadzwoń do eksperta: 52 341 88 80

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.