Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
 • Poniedziałek 7 - 22
 • Wtorek 7 - 22
 • Środa 7 - 22
 • Czwartek 7 - 22
 • Piątek 7 - 22
 • Sobota 8 - 16
 • Niedziela nieczynna

Alufelgi na ciężką zimę - grafitowy Alutec Grip (nowość)

Alutec Grip - gwarancja 5 lat!W firmie ALUTEC nie widać co prawda jeszcze zimy, mimo to można już zobaczyć iskrzące się aluminium. Od teraz nawet zimą, mając 5-ramienne koło aluminiowe z asymetrycznymi nacięciami nie trzeba rezygnować z prawdziwego stylu. Model GRIP renomowanej firmy ALUTEC jest szczególnie przygotowany do jazdy w ciężkich warunkach zimowych. Szczególnie wytrzymałe pokrycie lakierem ze specjalnie dobranym grafitowym kolorem zadba nie tylko o atrakcyjnie połyskujący efekt, lecz przede wszystkim ochroni wysokiej jakości aluminium przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.


Ekskluzywny ALUTEC GRIP jest dostępny w następujących rozmiarach:

 • 5,5" x 14"
 • 6,0" x 15"
 • 7,0" x 16"
 • 7,5" x 17"

Odsadzenie kształtuje się w granicach od ET37 do ET 50.

ALUTEC GRIP oferowany jest zarówno z cztero- jak i pięciootworowym rozstawem śrub w wymiarach od 14 do 17 cali, w związku z czym można go zastosować w prawie wszystkich dostępnych na rynku samochodach osobowych, zaczynając od Alfy Romeo, Audi, BMW, Chryslera, Forda, Fiata, przez Hondę, Jaguara, Mercedesa, Opla, Porsche, Renaulta aż po Seata, Toyotę czy VW.

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny - projektanci postarali się nadać modelowi GRIP wielkości i masywności. Ramiona sięgające aż do zewnętrznej części gwiazdy felgi nadają jednoczęściowemu kołu jeszcze potężniejszego wyglądu. Jednocześnie wklęsłe części tego projektu, które zostały wpasowane we wszystkich pięć ramion powodują, że wizerunek ALUTEC GRIP zyskuje na zgrabności i lekkości.

Aby jednak zadowolenie klienta z nowych felg firmy ALUTEC trwało jak najdłużej, specjaliści z Fußgönheim postanowili dodać do swojej zimowej felgi coś jeszcze - 5-letnią gwarancję! Już niedługo ALUTEC GRIP do nabycia na www.felgi.pl

ALUTEC GRIP sprawia dobre wrażenie nie tylko wtedy, gdy założony jest w Alfie Brera. Wyposażony w 5-letnią gwarancję dotrzymuje słowa temu, czego obiecuje pod względem wizualnym.

ALUTEC GRIP sprawia dobre wrażenie nie tylko wtedy, gdy założony jest w Alfie Brera. Wyposażony w 5-letnią gwarancję dotrzymuje słowa temu, czego obiecuje pod względem wizualnym.

Dodaj komentarz
profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie