Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 16 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Hyundai i30


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Hyundai i30

Marka Hyundai i30

Hyundai i30 to samochód klasy kompaktowej (autosegment C), który na rynku pojawił się w 2007 roku. W 2011 roku pojawiła sie jego druga generacja. Model ten został następcą Hyundaia Elantra. Jest to pierwszy model koreańskiej marki z oznaczeniem literowo-cyfrowym w nazwie. Jest to także pierwszy samochód koreańskiej marki zaprojektowany wyłącznie z myślą o rynku europejskim. Hyundai i30 dostępny jest jako 5-drzwiowy hatchback i 5-drzwiowe kombi (i30cw).

Hyundai i30 ma wiele cech wspólnych z Kią Cee'd powstaje na tej samej platformie podłogowej. Oba modele mają też praktycznie taką samą linię boczną. W Wielkiej Brytanii i30 zastąpił zarówno Elantrę, jak i Accenta. W USA wersja kombi i30 oferowana jest pod nazwą Elantra Touring.

Model został nagrodzony tytułem Samochodu Roku 2008 w Australii oraz najlepszym autem rodzinnym według magazynu „Stuff”. Od 2011 roku na rynku dostępna jest druga generacja i30.

Konkurencję dla Hyundaia i30 stanowią Volkswagen Golf, Ford Focus, Fiat Bravo II, Opel Astra i Renault Megane. Ten koreański kompakt z powodzeniem z nimi rywalizuje ze względu na swój atrakcyjny design, wygodną i tanią eksploatację oraz wysoką niezawodność. Po nieśmiałych początkach auto znajduje coraz więcej zadowolonych nabywców.


Hyundai i30 posiada rozstaw śrub 5x114,3, a średnica piasty wynosi 67,1 mm. Z kolei seryjny rozmiar felg aluminiowych to 6,00x15. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 6,50x15 do 8,50x19 (zależy to od wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie