Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Renault Megane


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Renault Megane

Marka Renault Megane

Renault Megane to samochód osobowy zaliczany do autosegmentu C (niższej klasy średniej zwanej kompaktową). Jest następcą popularnego modelu 19.

Megane pierwszej generacji pojawił się w 1995 roku początkowo jako wersja hatchback. Nieco później pojawiły się kolejne warianty nadwozia: sedan, kombi, minivan, coupe oraz cabrio.

Auto krótko po premierze zyskało bardzo dużą popularność. W związku z tym siedem lat później na Targach Motoryzacyjnych w Genewie zaprezentowano drugą generację. Megane II posiadał dość oryginalną tylną klapę. W ofercie występuje również wersja nadwozia coupe-cabrio ze sztywnym dachem.

Renault Megane III pojawiło się w 2008 roku na targach w Paryżu. Jako pierwsze do sprzedaży trafiły nadwozia hatchback i kombi. Wersja sedan pojawiła się w 2009 roku jako Renault Fluence. Jednocześnie do sprzedaży trafił sportowy model Megane RS, który oferowany był w kilku limitowanych edycjach (np. Trophy z silnikiem o mocy 265 KM). W 2010 roku Megane zostało poddane faceliftingowi.

Renault Megane ma dużo cech wspólnych z modelem Scenic, a konkuruje z takimi samochodami, jak Alfa Romeo 146, Citroën Xsara, Fiat Bravo, Ford Focus, Honda Civic, Mazda 323, Opel Astra, Peugeot 306, Toyota Corolla czy Volkswagen Golf.


Renault Megane występuje z rozstawem śrub 4x100, 5x108 i 5x114,3 w zależności od generacji. Z kolei średnica piasty wynosi 60,1 lub 66,1 mm. Seryjne rozmiary felg aluminiowych to 5,00x14; 5,50x13; 6,00x15; 6,50x15; 6,50x16; 7,00x17 i 8,00x18. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 5,00x14 do 8,50x20 (zależy to od generacji, wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie