Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
7 - 22 inne dni
  • Poniedziałek 7 - 22
  • Wtorek 7 - 22
  • Środa 7 - 22
  • Czwartek 7 - 22
  • Piątek 7 - 22
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Skoda Octavia


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Skoda Octavia

Marka Skoda Octavia

Skoda Octavia to samochód osobowy produkowany od 1996 roku. Auto pozycjonowane jest w segmencie C, czyli klasie niższej, średniej (kompaktowej). Model występuje w dwóch wersjach nadwozia – jako 5-drzwiowy liftback lub 5-drzwiowe kombi. Oferowane są także wersje Octavia RS (usportowiona) i 4x4 (z napędem na cztery koła).

W 2004 roku na rynku pojawiła się Skoda Octavia II generacji, która w 2008 przeszła facelifting. Rok 2012 przyniósł III generację Skody Octavii, która do sprzedaży trafiła w 2013.
Skoda Octavia jest bardzo często wybierana przez kierowców jako auto rodzinne. Jest to samochód stosunkowo przestronny, niezawodny w eksploatacji i uchodzący za tani w utrzymaniu.
Ze względu na przynależność Skody do koncernu Volkswagena, auto posiada wspólne cechy z modelami Golf, Bora i Jetta. Zmodyfikowane samochody Skoda Octavia pojawiały się także w cyklach Mistrzostw Europy Samochodów Turystycznych, Rajdowych Mistrzostw Świata i Rajdowego Pucharu Świata.
Warto wiedzieć, że historyczny pierwowzór Skody Octavii był produkowany przez ówczesną Czechosłowacką firmę w latach 1959-1971. Współczesny model nawiązuje do niego jedynie nazwą.

W zależności od generacji i wersji rozstaw śrub w felgach dla Skody Octavii to 5x100 lub 5x112. Średnica piasty wynosi 57,1 lub 57 mm, a seryjne rozmiary felg aluminiowych to 6,00x14; 6,00x15; 6,50x15 i 7,00x17. Rozmiary opcjonalne felg aluminiowych wynoszą od 6,00x15 do 8,50x20 (zależy to od generacji, wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie