Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
10 - 18 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela 10 - 18

Felgi aluminiowe do Fiat Grande Punto


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Fiat Grande Punto

Marka Fiat Grande Punto

Fiat Grande Punto to trzecia generacja modelu Punto produkowanego przez włoski koncern od 1993 roku. Do nazwy auta dodano człon "Grande", aby podkreślić fakt, że znacznie urosło ono w stosunku do poprzednika. Fiat Grand Punto pozycjonowany jest w autosegmencie B, czyli klasie aut małolitrażowych.

Fiat Grande Punto był produkowany w latach 2005-2012. Jego nowszą, zmodyfikowaną wersją jest Fiat Punto Evo, którego produkcja trwała od 2009 do 2012 roku. Obecnie w produkcji jest jeszcze bardziej zmodernizowana wersja, czyli Fiat Punto 2012. Każdy z tych samochodów otrzymał nową nazwę, aby podkreślić znaczące zmiany, jakie w nich zaszły.

Model został zbudowany na płycie podłogowej Opla Corsy D. Posiada także cechy wspólne z Fiatem Linea i Alfą Romeo MiTo. Wersją usportowioną Fiata Grande Punto jest Abarth Grande Punto. Model Grande Punto występuje w dwóch wersjach nadwozia: jako 3 i 5-drzwiowy hatchback.

Niektóre elementy Fiata Grande Punto nawiązują do historii włoskiej motoryzacji. Przednie reflektory są podobne do tych z Maserati, a charakterystyczne tylne światła w słupkach to nawiązanie do poprzednich generacji Fiata Punto.

Na rynku samochodów Fiat Grande Punto konkuruje z modelami Ford Fiesta, Peugeot 207, Renault Clio, Toyota Yaris i Volkswagen Polo.


Fiat Grande Punto występuje z rozstawem śrub 4x100, a jego średnica piasty to 56,6 mm. Z kolei seryjne rozmiary felg aluminiowych to 6,00x15 lub 7,00x17. Rozmiary opcjonalne wynoszą z kolei od 6,50x15 do 8,00x18 (zależy to od wersji, wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie