Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Kia Cee'd


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Kia Cee'd

Marka Kia Cee'd

Kia Cee'd to samochód osobowy pozycjonowany w autosegmencie C (niższej klasie średniej zwanej kompaktową). Model jest produkowany od 2006 roku, a na rynku pojawił się miejsce Kii Cerato. Nazwa modelu nawiązuje do faktu produkcji na terenie Unii Europejskiej (CE – Community of Europe) oraz że został stworzony z myślą o europejskim kliencie (ED – European Design). Auto zostało w całości zaprojektowane w nowoczesnym centrum, które położone jest w niemieckim Russelheim. Produkcja odbywa się w słowackiej fabryce w Żylinie.

Kia Cee'd na początku była oferowana jako 5-drzwiowy hatchback. W 2007 roku pojawiły się Kia Cee'd w wersji kombi (cee'd Sporty Wagon) oraz trzydrzwiowa (procee'd). W 2009 roku model przeszedł facelifting, a w 2012 pojawiła się jego druga generacja (została zaprezentowana podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie).

Bliźniaczym modelem wobec Kii Cee'd jest Hyundai i30. Pokrewieństwo z Kią Cee'd można też znaleźć w modelu Kia Venga. Cee'd stanowi konkurencję dla takich samochodów, jak Fiat Bravo, Ford Focus, Opel Astra, Peugeot 308, Renault Megane, Toyota Auris i VW Golf.

Kia Cee'd to jeden z najlepiej sprzedających się modeli w historii koreańskiej marki. Swoją popularność model zawdzięcza doskonałemu stosunkowi ceny do jakości.


Kia Cee'd posiada rozstaw śrub 5x114,3 dla obu generacji. Średnica piasty to 67,1 mm. Z kolei seryjny rozmiar felg aluminiowych to 6,50x15. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 6,50x15 do 8,50x19 (zależy to od generacji, wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.