Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Peugeot 3008


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Peugeot 3008

Marka Peugeot 3008

Peugeot 3008 to samochód typu SUV (pozycjonowany w autosegmencie I), który został zbudowany w oparciu o kompaktowy model 308. Po raz pierwszy na rynku samochód pojawił się w 2009 roku, a prototyp o nazwie "Prologue" pokazano rok wcześniej podczas Paris Motor Show.

Model w ofercie firmy Peugeot plasuje się pomiędzy swoim pierwowzorem w wersji kombi (308 SW) a terenowym Peugeot 4007. Siedmiomiejscową wersją 3008 jest model 5008. Na rynku Peugeot 3008 konkuruje głównie z Hondą CR-V.

W 2011 do sprzedaży trafił Peugeot 3008 HYbrid4. Samochód ten w wersji hybrydowej z przodu jest wyposażony w silnik 2.0 HDi o mocy maksymalnej 163 KM, który napędza koła przednie. Elektryczna jednostka o mocy 37 KM umiejscowiona jest pod bagażnikiem i gdy zachodzi potrzeba napędza tylną oś pojazdu. Silniki te są całkowicie od siebie niezależnie, nie ma między nimi żadnych mechanicznych powiązań.

Peugeot 3008 charakteryzuje się nowoczesną stylistyką. Nadwozie jest mocno przeszklone - przednia szyba ma 1,7 m kw. powierzchni. W opcji dostępny jest także szklany dach o powierzchni 1,6 m kw. Wewnątrz znajduje się klimatyzacja, którą uzupełniają rolety lub ściemniające się szyby. Pozycja kierowcy budzi skojarzenia z lotniczą. Prowadzący samochód a do dyspozycji m.in. system ostrzegający o zbliżających się pojazdach i head up display, czyli przezroczysty wyświetlacz, podający podstawowe parametry jazdy.

W 2013 roku Peugeot 3008 został poddany faceliftingowi. W ramach tej operacji zmienił się przód auta. Model otrzymał nową osłonę chłodnicy i reflektory.

We wnętrzu zastosowano nowe wzory tapicerek i ozdobne, wykończeniowe listwy metalowe. W ofercie znalazły się też nowe wzory felg aluminiowych.


Rozstaw śrub w samochodzie Peugeot 3008 to 4x108, a średnica piasty wynosi 65,1 mm. Model posiada seryjne felgi aluminiowe w rozmiarze 7,00x16. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 7,50x16 do 7,00x17.

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie