Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 16 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Honda CR-V


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Honda CR-V

Marka Honda CR-V

Honda CR-V to samochód typu crossover SUV (pozycjonowany w autosegmencie I), który znajduje się w ofercie japońskiej marki od 1996 roku. Do budowy modelu zostały wykorzystane rozwiązania z Hondy Civic. Wraz z Hondą CR-V japońska firma weszła na rynek samochodów typu SUV. Wcześniej był produkowany model Passport, ale za jego konstrukcję odpowiedzialne było Isuzu i auto to nie było dostępne na kontynencie europejskim.

Nazwa CR-V to skrót od określenia Compact Recreational Vehicle (Kompaktowy Samochód Turystyczny) lub Comfort Runabout Vehicle (Komfortowy Mały Samochód). Takie cechy można zresztą przypisać temu modelowi - auto jest funkcjonalne i wygodne.

Model CR-V okazał się dużym sukcesem Hondy. Od momentu pojawienia się na rynku ten crossover SUV sprzedał się w liczbie ponad 5 milionów egzemplarzy.

Pierwsza generacja była produkowana do 2001 roku. W jej miejsce w roku 2001 pojawiła się druga generacja, której produkcja zakończyła się z kolei w 2007 roku. Trzecia generacja jest datowana na lata 2006-2012. W 2012 została zaprezentowana czwarta generacja Hondy CR-V.

Samochód na rynku konkuruje z następującymi modelami: Dacia Duster, Ford Kuga, Nissan Qashqai, Skoda Yeti, Toyota RAV4 i VW Tiguan.


Rozstaw śrub w modelu Honda CR-V to 5x114,3. Średnica piasty wynosi 64,1 mm. Model posiada seryjne felgi aluminiowe w rozmiarze 6,00x15; 6,50x16; 5,50x15 lub 7,00x17. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 6,50x15 do 8,50x19 (zależy to od generacji, wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie