Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
nieczynna inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Mitsubishi ASX


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Mitsubishi ASX

Marka Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX to samochód typu crossover, który produkowany jest w zakładach japońskiego koncernu Mitsubishi. Podstawowe rozwiązania technologiczne tego modelu auta pochodzą od Mitsubishi Outlandera. Samochód wyposażony został w agresywną linię stylistyczną charakterystyczną dla Mitsubishi (Jet Fighter). Jest ona widoczna w zgrabnej bryle nadwozia i przednim pasie, który mocno inspirowany był Lancerem. Mitsubishi ASX charakteryzuje się sportowym wyglądem, który tworzą liczne przetłoczenia i specyficzna linia boczna. 70% elementów modelu jest wspólnych z Outlanderem, co jednak nie czyni ASX autem terenowym. Charakterystyczne dla niego większy prześwit i wyższe opony bardziej niż do głębokich rowów zalanych wodą nadają się do pokonywania wysokich krawężników. Mitsubishi ASX to świetna alternatywa dla popularnych hatchbacków i kombi głównie za sprawą jego kompaktowej formy i wyższego zawieszenia. Dzięki wysokiej pozycji kierowca może łatwo oceniać sytuację na drodze. Natomiast zawieszenie bardzo dobrze sprawdza się przy bardzo dynamicznym wchodzeniu w zakręt, gdzie karoseria nie wychyla się za mocno. Mitsubishi ASX wyposażano w dwa rodzaje silników: benzynowy 1.6 oraz diesel 1.8 DI-D MIVEC, który był pierwszą tego typu jednostką w silnikach wysokoprężnych i wyposażony był w zmienne fazy rozrządu. Tego rodzaju silnik zwiększył znacznie dynamikę i kulturę pracy modelu, a ponadto ograniczył emisję szkodliwych substancji. Wnętrze samochodu prezentuje podobny styl co Outlander, a więc nie jest zbyt oryginalne. Jego cechą szczególną jest kierownica, która po raz pierwszy u Mitsubishi jest regulowana w dwóch płaszczyznach.


Mitsubishi ASX wyposażany jest w felgi o rozmiarach (w zależności od wersji): 6,50x16, 6,50x17 (rozstaw śrub 5x114,3).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie