Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Toyota Auris


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Toyota Auris

Marka Toyota Auris

Toyota Auris to samochód osobowy klasy kompaktowej (autosegment C), który na rynku pojawił się w 2007 roku. Nazwa modelu wzięła się od słowa "złoto" w języku łacińskim (aurum).

Model ten na niektórych rynkach pojawił się w miejsce Toyoty Corolli hatchback, a w Japonii zastąpił Toyotę Corollę Runx. Tym samym Toyota rozdzieliła swoją ofertę na wersję hatchback o nowym charakterze i sedan, która zachowała tradycyjną nazwę Corolla.

Warto wiedzieć, że Toyota Auris we wszystkich wersjach nadwozia w Australii jest nadal sprzedawana pod starą nazwą. Toyota Auris ma także wiele cech wspólnych z Corollą - chociażby płytę podłogową i szereg innych elementów konstrukcyjnych. Luksusową wersją modelu jest sprzedawana wyłącznie w Japonii Toyota Blade (następca Toyoty Allex).

Pierwsza generacja Toyoty Auris była dostępna jako 3 i 5-drzwiowy hatchback. Firma Toyota zrezygnowała z wersji kombi twierdząc, że powstałą lukę doskonale wypełni model Verso. Okazało się to błędnym posunięciem i druga generacja, która pojawiła się w 2012 roku dostępna jest jako 5-drzwiowy hatchback lub 5-drzwiowe kombi. W międzyczasie (w 2010 roku) pierwsza generacja została poddana faceliftingowi. W 2013 roku pojawiła się wersja Toyoty Auris z silnikiem hybrydowym.

Toyota Auris na rynku konkuruje z takimi modelami, jak Citroen C4, Fiat Bravo, Ford Focus, Honda Civic, Kia cee'd, Mazda 3 i Volkswagen Golf.


Rozstaw śrub w Toyocie Auris to 5x114,3 a średnica piasty wynosi 60,1 mm. Z kolei seryjne rozmiary felg aluminiowych to 6,00x15 lub 6,50x16. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 6,50x15 do 8,50x20 (zależy to od generacji, wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).


profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie