Ładowanie
Sprawdź status zamówienia
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego numer oraz w przypadku Klienta indywidualnego nazwisko podane w trakcie składania zamówienia lub w przypadku zamówienia na firmę NIP. Sprawdź
52 341 88 80 
801 11 53 53 
8 - 20 inne dni
  • Poniedziałek 8 - 20
  • Wtorek 8 - 20
  • Środa 8 - 20
  • Czwartek 8 - 20
  • Piątek 8 - 20
  • Sobota 8 - 16
  • Niedziela nieczynna

Felgi aluminiowe do Toyota RAV4


Marka pojazdu
Model pojazdu
Typ nadwozia
Generacja
Silnik

Wybierz nadwozie oraz generację dla modelu Toyota RAV4

Marka Toyota RAV4

Toyota RAV4 to samochód typu crossover SUV, czyli pozycjonowany w autosegmencie I. Model po raz pierwszy pojawił się w 1994 roku, ale pomysły na stworzenie tego auta pojawiły się już w 1986 roku.

Jest to jeden z najpopularniejszych samochodów w swojej klasie. Z taśmy produkcyjnej zjechało ponad 4,5 mln egzemplarzy tego modelu. Jest to także jedno z pionierskich aut typu SUV. Model posiada właściwości jezdne typowe dla samochodu sportowo-użytkowego – zapewnia wygodne i bezpieczne podróżowanie po utwardzonej nawierzchni, a w terenie radzi sobie znacznie gorzej.

Nazwa samochodu to skrót od zwrotu "Recreational Active Vehicle with 4 wheel-Drive, czyli rekreacyjny pojazd z napędem na 4 koła".

Pierwsza generacja Toyoty RAV4 była produkowana do 2000 roku, a druga przypadła na lata 2000-2005. Trzecia generacja to z kolei lata 2005-2012. Obecnie w sprzedaży znajduje się czwarta generacja modelu, debiutująca w 2013 roku. Oferowany jest on też w wersji elektrycznej (RAV4 EV).

Na rynku Toyota RAV4 stanowi konkurencję dla takich modeli, jak Ford Kuga, Honda CR-V, Nissan Qashqai, Skoda Yeti czy Volkswagen Tiguan. Warto wiedzieć, że pierwsze dwie generacje Toyoty RAV4 powstały na płycie podłogowej modelu Corolla (nowsze wersje powstały w oparciu o zupełnie nową platformę).


Rozstaw śrub w samochodzie Toyota RAV4 to 5x114,3, a średnica piasty wynosi 60,1 mm niezależnie od generacji. Model posiada seryjne felgi aluminiowe w rozmiarze 6,50x16. Rozmiary opcjonalne wynoszą od 7,00x16 do 9,50x20 (zależy to od wersji wyposażenia, pojemności silnika, mocy silnika i kilku innych czynników).

profil klienta
Znajdziesz tutaj informacje przydatne podczas zakupów w naszym sklepie. Poznaj bliżej naszą firmę i zobacz dlaczego warto u nas kupić. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj warunki gwarancji.
zasady zakupów
Dowiedz się jak złożyć zamówienie, ile wynoszą koszty przesyłki oraz w jakim terminie otrzymasz zakupione produkty. Zasady zakupów zawierają informacje, które pozwolą Ci bezproblemowo złożyć zamówienie i przeprowadzić transakcję.
poradnik
Poznaj narzędzia pomocne w doborze felg do samochodu i opon. Sprawdź co oznaczają różne skróty i symbole stosowane do oznaczania felg oraz skorzystaj z innowacyjnego kalkulatora ET. Dzięki poradnikowi dopasujesz felgi odpowiednie do Twoich potrzeb.
pozostałe
Na mapie witryny znajdziesz odnośniki do jej najważniejszych działów. Zasady korzystania z serwisu to zapisy dotyczące praw autorskich i dostępu do treści portalu. Możesz również zostać aktywnym członkiem naszej społeczności.
ocena sklepu

Felgi.pl zbiera opinie już od 2009 roku. Klienci cenią w naszym sklepie zwłaszcza: szybką i bezpłatną dostawę, przejrzystość strony internetowej, rzetelną obsługę, bogaty asortyment, atrakcyjne ceny. Pozycję lidera w sprzedaży opon i felg w Polsce mogliśmy osiągnąć również dzięki Państwa opiniom, ponieważ stale zapoznajemy się z recenzjami naszego sklepu i dążymy do realizacji rosnących wymagań klientów.
Dziękujemy za zaufanie i dzielenie się z nami Państwa spostrzeżeniami.

4.8 Bardzo dobry! Zobacz opinie